Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e válóok a rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e válóok a rendszeres szivarozás? Azonallai hatályú felmondás oka is lehet?

Figyelt kérdés

A férjem rászokott a szivarozásra, azt mondja, ezzel szeretne leszokni a whisky-ről és efféle italokról. Viszont továbbra is sörözik, naponta több dobozzal.

Én világéletemben utáltam a füstöt, akár dohányfüst, akár szivarfüst, akár pipa. A férjem nemrég szokott rá a szivarra, azelőtt soha nem szivarozott, nem dohányzott. Viszont alkoholista, de nem iszik jó ideje tömény szeszt, viszont sajnos sörözget.

Az addiktológus szerint sokszor egyik szenvedélyről való lemondás egy másik által hagyható el, de ez a férjem esetében nem igaz, mert sörözget, a sör is alkohol.


Mivel saját vállalkozásban dolgozunk, ráadásul otthon, a szivarfüst töménysége akkor is borzasztó, ha kereszthuzat van.

Mivel munkaviszonyban állok a vállalkozásban, az azonnali hatályú felmondás (határozatlan időre szól a munkaviszonyom, nem próbaidős vagyok) tehát hivatkozhatok-e az egészségem veszélyeztetésére az azonnali hatályú felmondás indokolásakor?


2018. júl. 11. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora ótvar kamu troll kérdés ez így estére...
2018. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Válóok szerintem lehet, főleg ha alkoholizál is. Ezt nem vagy köteles eltűrni.

A felmondásban nem vagyok biztos, hogy jogilag hogy is van ez. Viszont szerintem a munkahelyen tilos dohányozni illetve csak az arra kijelölt helyen lehet amit úgy kell kialakitani, hogy a nem dohányosok ettől ne szenvedjenek. Mivel nektek az otthonotok a munkahelyetek nem tudom mennyire vonatkozik rá de abban biztos vagyok, hogy nem károsíthatja a Te egészségedet azért mert ő ezzel akar leszokni a whiskyről. Ebben az esetben Te otthon vagy a munkahelyeden és az egészségkárosítás szerintem felmondó ok.

2018. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan jönnek ezek a kamuzós válaszadók?

Ez miért lenne kamu?

2018. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszadó: köszönöm a választ.
2018. júl. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!