Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem félreérthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem félreérthető?

Figyelt kérdés
Egy férfi, akinek párja van, egy női kollégájának ad egy kis kedvességet, azért hogy felviduljon, mert úgy látja, annak rossz kedve van? Ti nem értenetek félre?
2018. júl. 12. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szimpla kedvesség, semmit nem látnék mögé.
2018. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg az hozzátartozik, hogy alig ismerik egymást, szobák nem ezer éves kollégák, sőt, igazából, nem is régen ismerik egymást.
2018. júl. 12. 09:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Szobák helyett szóval, elirta a telefon.
2018. júl. 12. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Szimplán emberi gesztus, semmi több.
2018. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha félreérthetőnek tartom, akkor sem értem félre szándékosan, alapvetően a "jót" feltételezem, és legfeljebb beszélek az illetővel, hogy hogy is van ez.
2018. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem félreérthető, nincs benne semmi extra...
2018. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az a kis kedvesség. :-)
2018. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mióta vagytok kollégák, ha valaki emberséges, együttérző.

Én is és a párom is figyelmesek, empatikusak vagyunk.

Volt már, hogy a párom vitt a kolléganőjének egy cserepes virágot, mert a nő szomorkodott a párja egészségi állapota miatt; máskor pedig én vittem süteményt egy férfi kollégámnak, mert nyomasztotta őt valami.


Nem mindenki hátsó szándékkal közelít, egyszerű figyelmesség is létezik!

2018. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!