Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondjátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondjátok a párotoknak mikor hova mentek és kivel?

Figyelt kérdés
Rosszul esik, hogy a párom soha nem mondja el, ha elmegy valahova (pl buliba). Ha megkérdezem mit csinál, mindig azt mondja, hogy pihen, fáradt stb, de olyankor tudom, hogy nincs otthon. Előfordult többször is, hogy megtudtam hol van és direkt rákérdeztem, a válasz akkor is ugyanaz volt. Ha megkérdezem miért nem mondja soha, ha megy valahova, azt válaszolja, hogy nem kell mindenről tudnom. Fordított esetben viszont elvárja, hogy mindenről beszámoljak. Szerintetek ez normális? Újabban már én sem mondom el neki, ha megyek valahova.

2018. júl. 13. 08:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, te a kiscicája vagy aki szépen legyen otthon és egye meg amit kap, és csak akkor mehet ki madárkákra vadászni és találkozni a macsektársaival ha ő neki az tetszik és tud róla.


De a cicus a gazdáját nem vonhatja kérdőre.....

2018. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tehát elnézed, hogy irányít, feltételeket szab és még hazudozik is.

Te meg ahelyett, hogy kibxnád, inkább játszmázol.


Remek "kapcsolat".

2018. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze, elmondom.
2018. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Ma a munkahelyén munkaidőben találkozik egy lánnyal (ezt onnan tudom, hogy megnéztem a facebook üzeneteit). Nem tudom oda menjek- e én is, vagy szóljak az egyik főnökének? Nem azeretném, hogy megtudja, hogy olvastam az üzeneteit.
2018. aug. 17. 07:02
 15/17 anonim válasza:

O.O

Miért vagy még vele? A hazugságaiból ítélve eddig is kifelé kacsingatott. Én a helyedbe már rég kiadtam volna az útját. Ha már ilyen gerinctelen, szerintem te is légy az, mert nem érdemel mást. Én biztos odamennék, hogy számon kérjem és kiadjam az útját.

2018. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A főnökének szólást én nem javasolnám, mivel az rád is visszaüthet. A főnöke nem fogja kirúgni, mert egyszer nincs a helyén, ha ez persze már sokszor előfordult, akkor lehet lesz valami következménye. A főnök viszont számodra kedvező dőntés esetén is véleményt alkot rólad, hisz hiába szegi meg a szabályokat a párod, attól ez még nem olyan égbekiáltó bűn a legtöbb helyen, szóval meg lesz a véleménye a főnöknek, hogy itt intézed a magánügyedet. Plusz ha a párod marad, amire rális esély van, akkor keresni fogja az alkalmat, hogy visszavágjon. Szerintem menj oda te, kérd számon és tényleg add kj az útját, jó látványossan,mert az a gerinctelen és hazug ember nem érdemel mást.
2018. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi általában elmondjuk, ha nem is előre, utólag. (Mesélés szintem,nem beszámolásképp.)
2018. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!