Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Virtuális szerelem bolondság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virtuális szerelem bolondság?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel 1 éve levelezek egy játékon belül és eleinte nem gondoltam volna,de teljesen szerelmes lettem. Az a baj ez már annyira durva,hogy tényleg órákig csak vele beszélgetek és vágyom rá stb,ha nem ír már sírógörcsöt kapok ,hogy miért nem ír stb. A bajom az,hogy félek hazudik nekem,azt mondja ő is szeret stb,de mégis ha mondom,hogy jöjjön ide akkor arra csak annyit ír,hogy majd (külföldi). Meg fura nők is jöttek mostanában akiről azt mondta,hogy a rokona,de nekem elég gyanús,hogy nem is az,hanem lehet a barátnője. Nagyon felemészt a dolog,igazából tanácsokra lenne szükségem,hogy foyltassam-e a dolgot? Vagy volt-e valaki más is így? Úgy érzem ő tökéletes lenne számomra,a lelkét a személyiségét megismerve nem vágyom másra. De totál beteggé is tesz a dolog,mert sokszor inkább otthon gubbasztok csak vele tudjak csetelni,meg mondom ha nincs ott akkor meg kikészülök a féltékenységtől. Láttunk már egymásról amúgy képet meg minden,mindkettőnknek tetszik a másik. Mit tegyek?
2018. júl. 17. 11:51
 1/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Az. Ordas nagy f_szság. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de hátha kinyitod a szemed.


Te nem ismered ezt a férfit. Egy általad kreált álom-képbe vagy `szerelmes`. Az egyik herémet rá merném rakni, hogy amint találkoztok, baromi nagy csalódás fog érni.


A kilábalásnál pedig azt kellene felismerned, hogy nincs értelme ezt csinálnod. 1 év alatt nem jutottatok sehova. Csak az idő múlik és egyre rosszabb lesz a szitu számodra. Semmi jövője nincs ennek. Fel kell ezt ismerned és utána ki fogsz tudni szabadulni.

2018. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Igen mostanában kezdek "felébredni" szerintem emiatt sírok rengeteget.

Tegnap pont ezen agyaltam,hogy csak a saját képzeltembe vagyok szerelmes,mert ki tudja miket hazudozik nekem. De tényleg pokoli nehéz ezt elengedni. Annyi időt belefektettem és reméltem lesz folytatása. De érzem,hogy nincs rá sok esély. Egy el se akar jönni,de ha el is jönne ok biztos jó lenne,de azután menne vissza és megint várhatnék..meg ha annyira akarna régen mondhatta volna,hogy menjek el hozzá,segít stb. De nem.

Ez olyan mintha szakítanék a párommal akit nagyon szeretek ,iszonyú nehéz :(

2018. júl. 17. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"De totál beteggé is tesz a dolog,mert sokszor inkább otthon gubbasztok csak vele tudjak csetelni,meg mondom ha nincs ott akkor meg kikészülök a féltékenységtől"


Ha ott van, akkor is csetelhet közben száz másikkal, nem gondolod?


Másfelől azt gondolom, te is nagyon jól tudod, hogy ennek az ég világon semmi értelme.

2018. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2018. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki őszintén? Ha nem érdekli, akkor hagyjad, de úgysem veszítesz azzal semmit, ha megmondod ezt neki. Amíg nem találkoztatok élőben, addig nem érdemes akármit is remélni. Tudom, hogy így is kialakul kötődés meg minden, de te is átlátod, hogy ez nem egészen realisztikus.
2018. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki,azt ugyan nem ,hogy sírok mint egy bolond. De tudja,hogy nagyon szeretem meg,hogy látni is akarom. Igazából ő is akar,de még se tesz érte túlságosan. Jó lenne ez,ha nem szeretném ennyire...realitás szerint van egy évem még az egyetemen szóval azt mindenképp be kell fejeznem,nem tudom lehet emiatt nem erőlteti még.

Mondtam neki,hogy azt hiszem,hogy a barátnője az a csaj,de elég meggyőzően mondta,hogy nem az.

Nem tudom mi legyen,elengedni nem akarom,de valahogy mindenképp el kell távolodnom kicsit tőle,mert kibírhatatlan.

2018. júl. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!