Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy nő kezének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy nő kezének, körmének ápoltsága?

Figyelt kérdés

Nincs időm/pénzem manikűröshöz járni, ezért otthon csak rövidre vágom a körmeimet, estére bekrémezem.

Sajnos szorongás miatt rágom a bőrt körülötte, ezért mindig sebes, munkám során pedig csak lepattogna a körömlakk, betöredezne, szóval natúr, rövid körmeim vannak.

Ez mennyire turnoff vagy nőietlen?

20L



2018. júl. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Egy természetesen ápolt köröm is lehet szép, főleg ha az ujjaid (kezed) is szépek.

A rágás viszont hú, na az engem nagyon taszít..

2018. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a körmöt rágom, csak körülötte a bőrt:(
2018. júl. 22. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

lefordítva mennyire gáz,hogy orális fixációd van?

amúgy miért nem fogpiszkálót rágsz?

vagy a műanyag kávéskanalat mint mindenki más?

miért a kezedet?

2018. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Hmm....most nem azert, felre ne ertse senki, nem vagyok finnyas gyerek. Lapatoltam tragyat is mar nem egyszer, nem ketszer.

De amikor a randin ugy jelent meg a lany, hogy a korme alatt kb az egesz etlapot lattam, ami kitudja miota volt ott....hat......lehet azt mondani, hogy atmentem terhes anyukaba. Nezem, nezem....es oklendezni kezdtem. Kalap-kabat. En randi elott kb fel napot azzal toltok, hogy mindenem tiszta legyen...ezt lvarom en is a masiktol....jol van, megertem ha szanton dolgozik es az egeszanpos kapalasbol jott a randira es tiszta kosz a korme....de akkor szoljon, hogy “hej, te f**z....nem volt idom, ezert ilyen de o nem szolt, szoval neki ez altalanos volt.

Amugy engem nem zavar a koromlakk pattogzasa....meg ha levan vagva....csak szoljon, a kommunikacio az egy jo dolog.

2018. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ui: ez a hus ragas....hat.....oszinten?

Szinten undorito. Szokj le rola. Ragozz, vagy #tudomisenmitcsinalj

2018. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sose jártam körmösnél és még nem mondták, hogy emiatt lennék igénytelen.


A szorongást holisztikusan kezeld, magyarán menj el pszichológushoz, vagy olvass el valami önsegítő könyvet, mert ha rágod a bőrt, hiába kenegeted, nem fog változni a helyzet.

2018. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj nincs, hogy rövid és natúr körmeid vannak, de a bőrrágás undorító szokás.
2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tiszta vagyok, erre ügyelek, a lepattogott körömlakk nekem személy szerint az igénytelenség legalja, a koszos köröm után:D

A munkám elég furcsa, nem részletezném, mozgalmasak a napjaim, futkosok a városban, városon kívül, fotózok, egyeztetek, stb, más napokon csak irodában vagyok, akkor rágom a kezemet is, könnyebben elunom magam.

A szorongást kezeltettem egy ideje kineziológussal, úgy 3 hónapja hagytam el, mert nem értettem vele egyet jópár dologban.

2018. júl. 22. 19:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan gáz, amíg nem piszkos és koszos a kezed.
2018. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küzdök:(


De őszintén szólva eddig senkin nem láttam, hogy öklendezett volna a körmeim miatt, ennek ellenére van kapcsolatom, a barátom nem nézi a körmöm. Amúgy én is igyekszem oda figyelni, hogy leszokjak róla.

Alapjábavéve nem jellemző rám a “nem érdekel hogy nézek ki” igénytelenség.

Az egyik ismerősömnek hegek voltak az alkarján, ami roszabb eset. Emiatt ő is szorongott ismerkedés közben, hogy mit gondolnak róla, ennek ellenére neki is több párkapcsolata is volt.


#5 Miféle hús rágásról beszélsz?-,- Elég nagy különbség van bőr és hús között okoska....

2018. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!