Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit gondolnál ha az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit gondolnál ha az exed barátnője minden nap nézegetné az instagram oldaladat?

Figyelt kérdés

A lánnyal nem ismerjük egymást. Gondolom ő is tud rólam, hogy egy ex csaja vagyok a barátjának.


Majdnem minden nap rakok ki valamit a storymba, nap végén mindig átszoktam nézni, hogy kik látták és a csaj mindig ott van a listában. :D


2018. júl. 23. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

egy gyors kérdés bocsi :)

Ezt az instagramot böngészőben is ugyanúgy lehet látni PC-ről?

Mert pc-ről csak képeket látok.

2018. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
#9- persze biztos téged utánoz :D hihető
2018. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet gyanakszik a pasijára,és azért átnézte az adatlapodat
2018. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt, Kérdező! Az exem csaja nem követett, de amint kitettem egy sztorit, már nézte is. Teljesen mindegy volt, mikor posztoltam, reggel, este, napközben, mindig az elsők között volt, aki látta, és szerintem ez úgy külön ciki, hogy mivel nem követett, csak akkor láthatta, ha mindig rámkeresett.

Aztán amikor a csaj megtudta, hogy én látom, hogy kik nézik a sztorikat, abbahagyta. :D Utána még párszor látta, gondolom, nézi/nézte az oldalamat és véletlen rányomott.

Nem csináltam vele semmit, viccesnek tartottam (és szánalmasnak is), de mit lehet tenni vele? :D

2018. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok? 15, hogy ilyennel foglalkoztok?
2018. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet az önbizalomhiánya miatt megnéz téged, jobb e tőled. Vagy konfliktusuk van és úgy érzi nem szereti a pasija eléggé de nem érti miért, ezért néz meg téged, hogy valami ellentétet vagy hasonlósagot találjon...


Az én párom pl nem igazán felejtette el az exét és úgy jött velem össze. Persze erre később jöttem rá. Én is megnéztem a csajt, aki állítólag megbántotta ennek ellenére kb 1 évig kajtatott utána, milyen, hogy néz ki, valami dolog amiből leszűrhetek valamit, hogy vajon mivel tudott az többet tőlem... Rájöttem semmivel. Csak éppen nem kellett volna összejönnie velem amíg nem verte ki a fejéből. Na mindegy, elmúlt.


De szerintem ha azért néz meg amire én gondolok, ezek lehetnek a háttérben.

2018. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12-es: talán te vagy az új barátnő? 🤔😅
2018. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 Persze hogy én vagyok :)

De a kérdező honnan veszi hogy utánozom ,jézusom :D pasimra gyanakszom,és megnézem a kérdező fiókját hogy van e valami gyanus :D :)

2018. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!