Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elérni, hogy ne vegyenek észre a pasik, és ne kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, konzervatívan öltözködök, távolságtartó és csendes vagyok mindenkivel a legközelebbi családtagjaimon és a legjobb barátaimon kívül mindenkivel, idegenekkel kerülöm a szemkontaktust, igyekszem minél inkább "nemlétezni". :)

Ha ez nem lenne elég, ott a karikagyűrű is az ujjamon, ami szerintem már elég egyértelműen jelzi, hogy nem vagyok vevő a közeledésre.

Viszont még így is néha megtalál 1-2 pasi, és bepróbálkoznak, hogy felszednének.... Ami persze nem életem legnagyobb problémája, de azért zavaró.


Mit tehetnék a fentebb írtak mellett, hogy ne vegyenek észre, ne kezdeményezzenek nálam?


N


2018. júl. 23. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Én is hasonló lehetek mint te, mégis viszonylag sokan betalálnak. Mindig tartom a 3 lépés távolságot. Abból általában lejön nekik, hogy nem akarok semmit.
2018. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez az élet velejárója. Ezt nem lehet megszüntetni. Többnyire a férfiak szoktak kezdeményezni, a mai napig ez tőlük egy elvárás és hát bizony néha rossz helyen kopogtatnak. Könyveld el egy bóknak és menj tovább. :)
2018. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha a közelemben van egy csinos, okos, vonzó Hölgy, általában akkor is bókolok finoman, ha semmi célom sincs vele.

De egy csinos barátnő, (nem feltétlenül partner) mindig jól jöhet! Küldesz E-mailt, telefonszámot? :-)

2018. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért zavar ennyire, hogy nagyon néha közeledik hozzád egy férfi? Egyébként mit takar, hogy próbálnak fölszedni?

Szerintem ez az élethez tartozik, olyan, mintha azt kívánnád, ne legyen tél a világon soha. Költözz el egy muszlim országba és járj csadorban!.:)

2018. okt. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Miért zavar? Mert utálok fölösleges köröket futni, mert számomra érthetetlen, hogy mégis mi a bánatot akarnak őlem, ha tökéletesen tisztában vannak vele, hogy nem vagyok független, és mert belefáradtam már abba, hogy sok férfit nehéz (békés módszerekkel egyenesen lehetetlen) levakarni.

Hogyhogy mit takar? Szexuális, vagy érzelmi jellegű kapcsolat reményében félreérthetetlenül kezdeményeznek. Azt hiszem, így lehetne összefoglalni a kifejezés jelentését.

Azt pedig nem gondolom, hogy az a megoldás, hogy hátrahagyom az egész életemet, a párom is az övét, és idegen országba, idegen kultúrkörbe költözünk távol minden ismerősünktől, családunktól, ahol esetleg nem illetnek meg a jelenlegi törvény előtti jogaim, csak azért, mert itt sokan nem bírnak a bizsergő farkukkal.

2018. okt. 15. 14:18
 16/16 anonim ***** válasza:
tipikus, úristen bókolnak és próbálkoznak... míg mi pasik döglődünk egy pillantásért is. na ez a probléma a világon, és akkor így feminizmus meg úgy xd vicc
2018. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!