Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit úgy érzem, szeretek, és később ő lehet a gyermekeim apja. Én 22 lány vagyok, ő pedig 30 éves. Ő mondta ki először, hogy szeret. Ugyanakkor még nem mutatott be a szüleinek, ill. a legjobb haverjának (a volt páromnak) nem mondta el, hogy együtt vagyunk. Közben közös céget csináltak, és ezért nem mondja el neki, hogy együtt vagyunk...nagyon instabilnak érzem a kapcsolatot. Mostanában keveset találkozunk, heti 1-2 alkalommal. Kijelentette, hogy neki a munka az első…ugyanakkor el akar vinni nyaralni. Nem értem…Sokszor láttam féltékenynek, és én is féltékeny voltam sokszor.

A másik férfi közel 40 éves, szinte minden másnap beszélgetünk. Neki is van barátnője (29 éves kisgyermekes anya), de nem szereti. Teljesen belém van bolondulva, azt állítja, nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Alkalmanként szeretkezünk, nagyon jól érezzük magunkat. Azt mondja, ha fiatalabb lenne, akkor velem lenne együtt egy komolyabb kapcsolatban. Zavarja őt a korkülönbség.

Nem tudom, hogy érdemes-e a barátommal maradnom, valaha stabillá válik-e ez a kapcsolat, vagy

ez a másik férfi meggondolja magát? Esetleg jön egy harmadik, aki mindkettőjüket elfeledteti velem? Írjatok!


2010. jún. 19. 14:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: :-D Egyszer élünk! ;-)
2010. jún. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!