Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi a valóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a valóság?

Figyelt kérdés
Van olyan fényképem, amin kifejezetten helyesnek látom magam, de van olyan is, amin rendkívül visszataszítónak találom magam. Igazából csak a fényektől függ, hogy mikor melyik érvényesül, de ez igaz a valóságra is. Ha olyan helyen nézek bele a tükörbe, ahol jók a fények, akkor helyesnek, de legalábbis átlagosnak látom magam, máskor viszont csúnyának, rondának. Melyik lehet a valóság?
2018. júl. 27. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valóság. Ezen a világon minden ami emberi szemszögből van vizsgálva nem lehet objektív. Valakinek lehetsz csúnya, a másik embernek meg szép.

Ha érdekel a szubjektív véleményem, vagy tanácsot szeretnél kapni hajstílusról stb küldhetsz egy képet és elmondom mit gondolok.

2018. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
A fenyek. Nekem a fizika tanarnom mondta el ezt. A embernek, azon belul az agynak azon resze ami eldonti egy masik ember arcarol, hogy szep-e vagy sem...(gozom sincs mi ennnek a neve) a lenyeg, hogy a szimmetrikus arc a szep. Marmint a tobbi embernek is. Minel szimmetrikusabb, annal szebb/jobb kepubb. Es a fenyek neha ugy esnek az arcra, hogy ezeket a nem szimmetrikus reszeket eltakarjak es igy szebbnek latod az arcod.
2018. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az a valóság, hogy valójában csúnya vagyok, csak néha a fények jól vetülnek, és eltakarják a hibáim egy részét. Ebben mondjuk van valami. Egyébként nincs szimmetrikus arcom. Sőt, elég durván aszimmetrikus az arcom. Az egyik szemem lejjebb van, mint a másik. Persze ez valamennyire az agy korrigálja, de képeken nagyon durván látszik. Főleg, ha fordított képet csinálok, a telefon előlapi kamerájával.
2018. júl. 27. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

En csak az ugynevezett tudomanyos oldalat irtam le.

Itt mar az egyesnek van igaza. Van akinek meg epp a te asszimetrikus arcod jon be. Pl nekem szimmetrikus arcom van, de a kutyanak sem kellek. :D

2018. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem erre, de előbb egy kis kifejtett sztori. :)


Először akkor, amikor még az egyetemi gólyatáborban a legnépszerűbb csaj, aki egyébként tényleg full dögös és jó csaj volt, és az a tipkius ribi és műnő kategória( nyugi nem irigység, ismertem, nincs bajom vele, őis tudja ezt magáról :D): szőke póthajjal, jó testtel, akit mindenki egyből észrevett és meg is akart dugni kategória.


NA most képzeld el, hogy első estén még mi is haverkodtunk, készült párunkról lányokról kép, amin konkrétan én néztem ki a legjobban (!), a csaj meg valami eszméletlen ronda volt a képen. Komolyan el sem hittem, mikor megláttam, többször is megnéztem.

Ugyanígy iylen szexi pózolós, fürdőruhás képekből is tettek fel róla olyanokat, hogy az egyik ezsméletlen jóra sikeredett, míg volt ami írtó béna és gázos volt róla.


Azóta valahogy nem zavar, hogy rólam is van sok sz.r kép, és sikerül azért elég jó is. Ezzel mindenki így van. Még valamelyik insta celen, talán kim kadarshian posztolta anno, hogy napi 2000 képból sikerül neki is valójában az a pár előnyös ( ő uyge egész nap fotózgatja magát)... ÉS amikor szépségkirálynő tezsi ki a smink nélküli verziót, ő is ugyanolyan "átlagos" azokon, mint bárki.


SZóval a tanulság, hogy ezzel mindenki így van: nincs abszolút igazság rá, melyik a valós. Vagyis van: valahol a kettő között. ;)

2018. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

UI Egyébként senkinek nincs teljesen szimmetrikus arca. :D


ÉS én mindig is jobban szerettem a tökéletlenséget ilyen szempontból, és szerintem nekem is ez a "bűverőm".

Pl én sem találom magam olyan szépnek, mégis sokan tartanak vonzónak és kapok ilyen jellegű dícséretet.

pedig nincs kimondottan szép arcom.


De ha a szimmetriára akarsz diekt rájátszani egyébként, arra is van trükk: vegyél fel a fejere egy napszemüveget: mármint ne a szemedre, úgy értem a fejedre/hajadba tedd, akkor annak fog tűnni.

2018. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

komplett testről tudok nyilatkozni..


Gondold el, hogy engem férfiként, ha egyhelyben állok és körbefotóznak minden szögből, akkor 2|10 és 9.5|10 között mozgok..a képeken

És az az érdekes, hogy nézett már rám undorral csúnya, átlagos és szép lány, viszont ugyanezen spektrumnak be is jövök..


Nekem szintén volt már undorom dögös csajtól és izzottam átlag alatti testtől..


És talán ami a lényeg..az az agyoncsámcsogott kisugárzás mégsem olyan megfoghatatlan dolog..

Csukott szemmel gondolj a barátaidra, ismerőseidre és jelöld ki, hogy kik lennének A NŐK és A FÉRFIAK közülük, neked..majd ha következőnek látod őket vizsgáld meg, hogy mi bennük a nagy szám..

súgok: belül fogod megtalálni az okot

az agy a legnagyobb photoshop, leront vagy felépít az élményeid alapján..onnantól meg nem azt látod amit nézel

2018. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A valóság az, hogy eleve értelmetlen úgy meghatároznod magad, hogy “szép” vagy-e vagy “csúf”. Ezek kicsit relatív fogalmak, akárcsak a “jó” és a “rossz”.


Bár vannak dolgok, amirõl egyértelmūen meghatározható, hogy jó vagy rossz, szép vagy sem. Nem minden esetben. Egyes dolgok, amiket csinálsz, egyes esetekben jónak számítanak, más helyzetben meg elfogadhatatlanok.


Amúgy szerintem nem a fény vagy beállítás kéne meghatározza valakinek a szépségét. Érdekes módon, ha valakit szépnek látok, akkor minden beállításból az. Aki meg ronda, az mindenféleképpen ronda. Te talán ilyen kérdõjeles közép eset vagy, van valami szép benned, de hibáid is vannak. Ez van, ez nem fog változni, akármilyen beállításban fotózod magad, attól még a hibáid nem fognak eltūnni.

Én objektíven nem úgy határozom meg magam, hogy “szép” vagyok-e vagy ronda vagy átlagos. Objektív képben látom magam, azt nem tudom eldönteni, hogy kinek vagyok szép és kinek nem. Maximum azt tudom eldönteni, hogy én hogy viszonyulok magamhoz.

A kinézetem nem írható le úgy, hogy “szép”, vagy “ronda”, inkább így: magas, vékony, nagy kék szemū, barna félhosszú haj, kerek arcú, kicsi orr, stb.

Ebbõl áll a kinézet. Az hogy ez “szép”-e vagy sem, azt döntse ez mindenki a maga kedve szerint.


Ez a kérdés úgy hangzik, mint egy rejtett utalás arra, hogy, dicséreteket, visszaigazolásokat vársz tõlünk a kinézetedrõl. Kb. annyi értelme van, mint az ilyen képekkel mellékelt “Szerintetek hogy nézek ki” kérdéseknek.

2018. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttér zene. A kérdés csak az hogy át érzed e.
2018. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!