Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek házasságban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek házasságban egy olyan emberrel, akinek az égvilágon semmi humorérzéke nincs?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen három nő dolgozik az egyik irodában, két fiatalabb meg egy idősebb. Az idősebb hölgynek nagyon jó poénjai vannak, érti a tréfát, az iróniát, míg a két fiatalabb (30 körüliek) olyanok, mint 10 liter savanyú uborka, semmin nem nevetnek, nem értik az iróniát, olyan komor alapossággal ülnek a gépük előtt, mint a halálmadarak. Mindkettő férjezett. Hogy tudtak épeszű férfiak ilyen humortalan, savanyú nőket elvenni feleségül? Hogy tudtak ilyen nők egyáltalán férjhez menni? Ugyanakkor azt is látom, hogy jó humorú, barátságos, közvetlen nők egyedülállók maradnak. Vakok és süketek a férfiak? Nekik már a savanyú uborka is jó?

2018. júl. 30. 11:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

Tudod amit te most itt leművelsz sem sokkal értelmesebb,mint ami ellen felszólalsz :D

Mit érdekel téged,hogy más miért olyan,amilyen. Nem bántottak téged azok a hölgyek. Lehet nem is tehetnek erről. Sőt! Lehet szörnyű a házasságuk a férjükkel mert az akár bánthatja,elítélheti,kiegetheti lelkileg vagy megnyomoríthatja az önértékelését és a világról alkotott képét.

Az az igazság,hogy te csak kritizálod őket,kb úgy,mint bármelyik felszínesen ostoba ember. De ha neked ez jó...


Egyébként ha lenne tököd,megkérdeznéd tisztelettudóan,hogy miben tudsz segíteni,hogy jobb kedvük legyen. Biztosan jól esne neki.

2018. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 lutaker ***** válasza:
0%
Humor teljesen fölösleges... minek röhögni a semmin, mint a tv-ben sokszor teszik...
2018. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Bagdy Emőke is megmondta és hirdeti is minden előadásában, hogy humor nélkül nincs értelme sem az életnek, sem a párkapcsolatoknak, sem a munkának. Márpedig ha az ország első pszichológusa, a mindenki által tisztelt professzornő ezt hirdeti, akkor csak lehet benne valami igazság.
2018. júl. 30. 13:41
 14/34 anonim ***** válasza:
74%

Sok kutatás szerint a humorérzék az inteligencia függvénye, általában minél magasabb inteligenciaszint annál jobb humorérzék. Ha ez igaz akkor megmagyarázná miért nem értik a viccet és miért nem tudnak beilleszkedni stb. Meg az is lehet, hogy egy jó humorú vagyis inteligensebb nő jobban megválogatja a párjának valót vagyis lehet, hogy a "butább" hamarabb elkel.

De leszögezem, hogy mivel én nem ismerem őket ezáltal ez csak egy feltevés, lehet tévedek velük kapcsolatban.

2018. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%
Én azt tapasztalom, hogy sajnos nagyon sokszor a nőknél a kedves természet és jó humor csak kompenzáció valami miatt. Például ismertem egy molett hölgyet, iszonyat jófej volt, hatalmas poénokkal, a társaság nevettetője, hatalmas szíve volt, segítőkész, egyszerűen csodás ember. Aztán lefogyott kb 30 kilót, zárkózott lett, távolságtartó, soha többé nem láttam mosolyogni sem. Gondolom a személyisége kompenzálta a kevésbé csinos testét, és miután csinosabbnak gondolta már magát, nem volt ilyesmire szüksége. Népszerű lett, "menő" lett. És mellé pont olyan savanyú amilyet te is írtál. (31/F)
2018. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
17%

Sok noi humoristat ismersz ? Ugye hogy alig van par kivetel.

A nokre nem jellemzo a humor megis talalnak palit

2018. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%

bocs az oké, hogy te a viccesebb nőket kedveled, de ez hogy ennyire megszólod őket mert másmilyenek ez gázabb, mint a humor hiánya.


az nem kedves viszonyulás valakihez, hogy nem fogadom el milyen és póbálom ráerőltetni, hogy én milyen vagyok és nem jól reagál, akkor minősítgetem.

2018. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%

a munkahely nem poénkodásra való.


gondolom, ezek a nők otthon viccesek.

2018. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%

27 éves férjezett nő vagyok és introvertált. Kedves, mosolygós, segítőkész de zárkózott, mert sokat csalódtam az emberekben. Vagyis inkább csak a kollégákkal vagyok zárkózott, mert a legtöbbjük iszonyú pletyás, nagyképű, nagyon nem is vagyok kíváncsi rájuk.


Nem vagyok egy humorherold, inkább úgy fogalmaznék, hogy sajátos humorom van, amit főleg a férjemnek és a barátaimnak csillogtatok meg! A munkahelyi poénok nagy részén nem nevetek, mert számomra üresek. Valószínűleg a legtöbben antiszociálisnak is tartanak ez miatt, pedig baráti társaságban nagyon jókat szoktam nevetni, a malac viccektől kezdve mindenen egyéb megmozdulásig.


Abba a korba értem, hogy elfogadtam és megismertem magam így a legkevésbé sem akarok mindenkinek megfelelni. A munkahelyemen elvagyok (szűk réteggel kifejezetten jól érzem magam), új barátokat nem keresek, próbálom a meglévőkkel tartani a kapcsolatot.


A humor valóban fontos egy házasságban, sok nehézségen átlendít. Sajnos azonban azt vettem észre, hogy minél több a nehézség, annál kevésbé tud az ember nevetni. Elfacsarodik a szívem, ha arra gondolok, hogy 16 évesen mennyit nevettem.

2018. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
Én kapcsolatban sem élnék olyannal, akinek nincs humorérzéke, vagy nem olyan a humorérzéke, ami hozzám is passzol. Pl. a perverz humort, ha valakinek csak az van, nem tolerálnám. Viszont azt nem tudhatod, hogy a kolléganőid közül a humortalanok minden esetben, mindenkivel ilyenek-e. Azt sem tudhatod, hogy a férjük mit lát bennük, nem mindenkinek egyformán fontos a humor.
2018. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!