Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen nagyok lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagyok lennének az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Elvárom ha valakivel ismerkedek teljesen mind1 milyen előítéletekkel van rólam vagy én róla. Csakis kizárólag vele ismerkedem és nem tartok mást is magam mellet biztosítéknak. Úgy gondolom ha az ember valamit csinál és belekezd akkor azt céltudatosan , magabiztosan és teljesen maximálissan csak arra koncentráljon hogy a lehető legtöbbet hozza ki belőle.


Nekem párkapcsolat téren az őszinteség és a szava hihetőség nagyon fontos. Szeretnék egy olyan párkapcsolatot ahol kétségek nélkül maximálisan megbízzunk a partnerünkbe. Nagyon allergiás tudok lenne ha ezt a bizalom oszlopot meg repesztik. Pláne egy olyan dolog miatt aminek értelme nem volt.


Úgy gondolom. A kommunikáció mindennek az alapja. És elvárom ha bármi probléma van vagy csak bármi bántsa a barátnőm lelkét akkor elmondja nekem. Próbáljuk megbeszélni és megoldást keresni az adott problémára.


2018. júl. 30. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha olyat találsz, aki szintén párkapcsolatot szeretne, akkor nyert ügyed van. De ha olyat, ako csak kamatyolni, az át fog verni, bármit is teszel.
2018. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szmötyi.

az alfa nem azért alfa,mert bunkósbotozik.

hanem mert nem célozgat,meg barátkozik a nővel,hanem el meri hívni randira,nem bizonytalanodik el és meg meri csókolni a csajt.

nem pedig határozatlankodik,meg msn csatázik linkre hónapokat.

2018. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a puszi a pocid alá......

Mondd el első randin azt is őszintén, hogy ilyen tenyérbemászó vagy.

2018. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid. Én úgy gondolom, hogy ez kellene, hogy legyen a normális felfogás mindkét fél részéről. Őszinte kommunikáció és egymásba vetett bizalom nélkül nincs értelme (bármilyen) kapcsolatba belevágni. Én így gondolom.
2018. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!