Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik csak szexkapcsolatot ápolnak valakivel?

Figyelt kérdés
Miért csak szex van? Miért nem akarsz tőle többet? Teljesen érzelemmentesek vagyok vagy azért pislákol bennetek némi érzelem a másik iránt?
2018. aug. 1. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A sima szexkapcsolat az csak szex semmi beszélgetés meg semmi...

A barátság extrákkal na ott már van minden ott előfordulhatnak érzelmek...

Én már mindkettőt tapasztaltam de a sima szexkapcsolatba szerintem a szex se jó annyira pont azért mivel lelkileg falak vannak állítva egymás előtt

2018. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg ebben vagyok :) Ha gondolod írj és mesélek róla.
2018. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de hidd el nem jó.

Hosszútávon megmérgezi a lelket.

2018. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Többször voltam ilyenben. De inkább a barátság extrákkal. Nekem nagyon bejön. Hiányzik is mert egy ideje nem volt ilyenem.
2018. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!