Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkoztatok már ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkoztatok már ti is azon mi lesz akkor ha nem adatik meg a lehetőség számotokra, hogy együtt legyetek valakivel akivel boldogok tudtok majd élni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 22:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
El. Most is ez van jelen az életemben. Én is hibáztam, de ő is. Máskülönben már régen együtt lennénk. Ez van, fos az egész.
2018. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Igen.
2018. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen, elgondolkodtam. Nos, akkor egyedül fogok élni, ennyi. Bele nem halok.
2018. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Igen. Ha nem találnék egy normális lányt, akivel leélhetem az életem, akkor megfogadnám, hogy ezentúl egy undorító pervez féreg leszek és keresek egy másik undorító perverz férget, akivel leigázhatjuk a világot, mielőtt átvennék az uralmat a pandák!!!!
2018. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én nem gondolkodok ilyen f_szságokon, helyette inkább teszek a boldogságomért.
2018. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Pont, hogy túl sok személy is van, akivel boldog tudnék lenni.
2018. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a világuralmat én egyedül tervezem. :D
2018. júl. 4. 22:10
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Én nem hogy elgondolkodtam rajta, hanem elfogadtam. Akkor se lesz semmi, ha nem találok senkit, aki képes lesz elviselni. Akkor leélem egyedül az életem. Ha 25 évet kibírtam egyedül, akkor kibírok még egyszer ennyit, ne adj isten még kétszer ennyit. Bár nem is kell kibírnom, mert már nem szenvedéssel teli a magány. Már túl vagyok a szenvedésen. Az elfogadást élem. Szóval az, hogy "kibírom", nem jó szó.

A boldogsághoz nem kell egy másik embernek jelen lennie az életedben. A boldogság belőled fakad.

2018. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Egyedül nem vagyok elég erős, még nem készültél fel...Nem lehet belőled Jedi mester Anakin!!! Túl fiatal vagy még, hogy elvidd a gyűrűt Mordorba!!!
2018. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

"A boldogság csak akkor igazi, ha megosztjuk valakivel."


Chris McCandless, amerikai kalandor

2018. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!