Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek idegesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek idegesek a nők ha megtudják hogy engem nem különösebben érdekelnek, nem hajtom őket és nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Kellemetlen számukra hogy nem minden férfin tudnak uralkodni?


Nekem hiába rázza magát a puncis, nem hat meg a feszes őzike teste sem... többé már nincs hatalmuk felettem.



F/27


2018. aug. 3. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
MESTER!!! Taníts!!!!
2018. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Legalább dugnád meg őket, te agyas. Így csak töketlen vagy. :D
2018. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Istenem a nyomorék szűzfiúk evolúciója :'D Én nem ideges lennék,speciel örülök hogy a selejt lekerül a genetikai választékról.


Azért lettél ilyen agybaj,mert a kutya se nézett rád öcsi és a farokverés az egyetlen vigaszod. Nem a nőkkel volt a gond,hanem te nem vagy normális. Azért ne kezdj terrorizmusba meg gyilkolásba mint a többi frusztrált nőgyűlölő szűzaktivista amcsiban.

2018. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező!

Teljesen jól látod.

A szexepiljükön kívül semmit sem tudnak felmutatni.

Amelyik pasasra ez nincsen hatással azt nem tudják lehúzni anyagilag, és ettől lesznek idegbetegek.

Hajrá, csak így tovább!

2018. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Vótmá. Szerintem azt is te írtad ki. A kutyát nem érdekled, nyugodtan fordulj fel egyedül, jogodban áll :-)
2018. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább őszintén örülni szoktam, hogy nem kell hányingert kapnom, amiért megint nyomul egy undormány. Szóval szívességet teszel inkább.
2018. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Ebben az évben hanyadszorra jártad végig a "nem kell nő", "csajok, miért nem kellek nektek?" ciklust?


Te így menstruálsz? Egyszer a seggüket nyalod, máskor beképzeled, hogy rázzák magukat előtted... nem kellesz senkinek. Még mindig nem.

2018. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem lesz ideges senki, nyugi.


Itt állítod, hogy nem érdekelnek a nők, de amikor ezt kijelented, akkor is a nők reakcióját figyeled, szóval igazából érdekelnek a nők, csak provokálni akarod őket. És mindenki látja rajtad, hogy kamuzol.

Ha tényleg nem érdekelnének a nők:

- nem írtad volna ki ide a kérdést

- társaságban nem hangoztatnád, hogy bizony te nem keresel barátnőt

- miután kéretlenül kijelented ezeket a dolgokat nem monitoroznád a jelen lévő nők reakcióját

- a jelen lévő nők reakcióját nem használnád arra, hogy igazold az elméleteidet

- nem lennél ennyire impulzív, hogy ilyeneket írj: "Nekem hiába rázza magát a puncis, nem hat meg a feszes őzike teste sem... többé már nincs hatalmuk felettem."

2018. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan, ha nincs hatalma feletted, nem kell degradálnod, nem kell puncisnak hívni őket, pedig csak a puncira vágysz.
2018. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
1%

"Miért lesznek idegesek a nők"


A válaszokból kiderül, hogy teljesen igaza van a kérdezőnek, mert normális válasz helyett csupán ideges alpári fröcsögést látok a válaszoló "nőktől".

2018. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!