Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek idegesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek idegesek a nők ha megtudják hogy engem nem különösebben érdekelnek, nem hajtom őket és nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Kellemetlen számukra hogy nem minden férfin tudnak uralkodni?


Nekem hiába rázza magát a puncis, nem hat meg a feszes őzike teste sem... többé már nincs hatalmuk felettem.



F/27


2018. aug. 3. 17:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond amúgy,nem is téged kell meghatnunk,a párjaink/férjeink bőven odavannak a feszes őziketestünkért helyetted is :DD
2018. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

8: Te miről beszélsz? Én pont hogy nem szoktam sehol hangoztatni hogy nekem nem kell nő, az egy dolog hogy itt egy anonim fórumon kiírok erről egy kérdést.


Nyilván érdekel a nők véleménye is hogy miért lesznek idegesek attól ha a pasin nem tudnak uralkodni, egyértelmű nem?


Viszont az udvarlást megvontam tőlük, tőlem azt nem kapnak, illetve a játszmába se megyek bele, nem kell a barátnősdi.


És igenis rázzák magukat meg toporzékolnak mikor realizálják hogy az adott pasi immunis rájuk, a bájos szépségük ellenére IS.

2018. aug. 3. 17:42
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elkönyvelik hogy homokos vagy valószínűleg és keresnek egy tökösebbet.
2018. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tehát aki nem nyalja a nők fenekét, nem smúzol nekik, az homokos?

65%os, nem vagyok meleg, a nők vonzanak. Csak éppen nincs rájuk szükségem. Már szexre se igazán kellenek, néha néha még vágyódom szexualitásra, de ez minden.

Barátnőzésre, pláne komolyabb dolgokra nem vágyom. Ez pedig idegesíti a nőket.

2018. aug. 3. 17:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nő sem lett ideges miattad...


A durcázás helyett, amit a kisgyerekek szoktak játszani, inkább összeszedhetnéd magadat, és boldogabb lehetnél!

2018. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyén már ennyire egoista. A valóság az, hogy a nők leszarják, ha van egy férfi a 4 milliárdból, aki eldöntötte, hogy nem akar nőt magának.


Ne álltasd magad. Mivel nem tudtál reakciót kicsikarni a nőkből a közeledéseddel, most azt beszéled be magadnak, hogy így, a távolmaradásoddal, minden nőt uralsz, mert mindenkit zavar, hogy te kikerültél a húspiacról.

2018. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Menjmár, ki nem szarja le... max (ha igaz lenne, amit írtál) eggyel kevesebb nyálcsorgató faszi (lenne) a világban, na bumm... maradt még pármilla - mellesleg őket is megtéríthetnéd, nekünk tennél szívességet. Kösssz!
2018. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész bele a játékba, ami tulajdonképen flört és az ismerkedés motorja, elkönyvelnek egyszerű faéknek, nemhogy nem hatja meg a viselkedésed, de 1 hét múlva nem is emlékeznek rád, írom ezt nőként.
2018. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezett valaki? Talán azért zavarja õket mert kérdès nélkül hangoztatod?


Ha én is kiplakátolnám az ilyesmit, hogy mindenki tudtáta adjam, hogy nem érdekelnek, akkor az nem lenne valami hiteles.

2018. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Vágyálom: “Miért lesznek idegesek a nők ha megtudják hogy engem nem különösebben érdekelnek, nem hajtom őket és nem akarok barátnőt?”

Valóság: Miért xarják le nagy ívből a nők, ha megtudják hogy téged nem különösebben érdekelnek, nem hajtod őket és nem akarsz barátnőt?

2018. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!