Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz kiigazodni rajtad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz kiigazodni rajtad? Miért vagy ilyen?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen. Több okból is.

Hirtelen hozok meg döntéseket sokszor azonnal, ahogy kipattan a fejemből már úgy is cselekszem.

Baromi hirtelen haragú vagyok. Egyik pillanatban még kedvesen bújok a másikhoz a másikban tesz, mond valamit vagy valami régi sérelem eszembe jut és egyik percről a másikra már haragos is vagyok.


Ha a kapcsolat kezdetére gondolsz: itt azért talán nem annyira.

Általában tudom, hogy valakivel tervezek-e kapcsolatot vagy nem, de előfordulhat, hogy amikor úgy döntök, hogy nem szeretnek semmit továbbra is kedves közvetlen maradok és sokszor félre értik. Ők gondolhatják ebből, hogy kiszámíthatatlan vagyok. Ezen az utóbbin már rég eldöntöttem, hogy változtatok, mert ezzel embereket bántok meg.


Nem élvezem a dolgot, csak ilyen a természetem.

2018. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bäszok én rá, csak le ne tapossák a kukoricámat!
2018. aug. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert rossz a térkép hozzám.

Tök egyszerű vagyok, csak szeretnék minden szrt belelátni abba amit teszek.

2018. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, és nem élvezem, sőt. Utálom magam érte. Olyan vagyok,mint dr Jekyll és mr Hyde. Van egy jó oldalam aki mindig voltam, a kedves, rendes, megbízható, művelt, korrekt nő. Aki visszafogottan öltözködik, finom a stílusa és Shakespeare-t olvas esténként.


Ezt a nőt viszont az életben érte egy-két bántás, csalódás és megváltozott.

Azaz,megváltoztam, de ezt a változást nem tudom és akarom követni.


Tehát, keresek egy rendes, tisztességes embert aki komoly kapcsolatot akar tőlem, de ha találok az nem kell, mert nem akarom beáldozni a függetlenségemet amibe beleszerettem illetve rájövök, hogy engem egy párkapcsolatban már csak a szex és szenvedély motivál. Na jó, meg közös programok stb De alapvetően már nem keresek igazi kapcsolatot. Viszont az olyan férfiak akik csak lazát keresnek, szintén nem kellenek nekem, mert ugye milyen már az....


Az a baj, hogy fogalmam sincs, mit akarok, nem merem felvállalni a laza énemet, de már a régi énem sem én vagyok...


Én sem igazodom ki mostanában magamon :-(


N 41

2018. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!