Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha engem nem érdekel a belső csak a külső?

Figyelt kérdés

Nincsenek jó belső tulajdonságaim, amit aki ismer jól (szüleim) tudják is. Nehéz a természetem mert makacs vagyok, önző és szerintük változtatni kellene magamon. Ezek azonban engem egyáltalán nem zavarnak, csak a külsőmmel foglalkozom, lényeg, hogy az legyen rendben, hisz úgyis csak az számít. Ugyanígy vagyok a lányokkal is. Nem érdekel ha egy lány beképzelt, meg úgy általában a belső tulajdonságai mert azokhoz hozzá lehet szokni, mindenki más. Csakis a külseje a mérvadó.

21 éves vagyok.



2018. aug. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Nem igazán foglalkoztat mi lesz 15 év múlva, lehet meg sem leszek addigra.

Nem tudom mi lehet az oka, de érzem én is, hogy üres vagyok. Mikor még rendes barátnőm sincs, és a hobbimat sem űzhetem normálisan, az kicsit beszürkíti az embert. Barátaim mint mondtam nincsenek, de nem is vágyom utánuk. Nem csak érzelmileg vagyok sivár, de az életem is az.

2018. aug. 5. 21:30
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ilyet kérdezek, de alapvetően szeretsz élni?
2018. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül, semmi sem tart életben csak a szeretteim meg a pénz. Hogy megvegyem magamnak azokat a cuccokat amiket kinézek. Más nem foglalkoztat.

A jövőbeni családképem kiveszett belőlem már rég. Nők terén csak az érdekel, hogy legyen valami jó csajom.

2018. aug. 5. 21:44
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. úgy hangzik, mintha dicsekednél azzal, hogy milyen magas szintet értél el cinizmus terén.

A szeretteid között akad legalább olyan is, aki veled azonos korosztályba esik?

2018. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Nem, senki sincs.

Tudom, hogy gáz vagyok, de valamiért ilyen lettem.

2018. aug. 5. 21:50
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

És nem is akarsz ezen az állapotodon változtatni? Mármint azon, hogy ennyire üresnek érzed az életedet / magadat.

Meg pl. az oka sem érdekel, hogy miért váltál ilyenné?

2018. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Nem tudok rajta változtatni, mert nincs mivel. Ami felvidít az csak a pénz.

Tudom én, hogy miért váltam ilyenné. Sose volt senkim, aki megmutathatta volna, hogy az élet szép is tud lenni, meg nem voltam semmibe sem olyan jó, hogy amiatt kezdjek komolyan foglalkozni magammal.

2018. aug. 5. 22:00
 28/41 anonim ***** válasza:
84%

De, tudnál rajta változtatni. Erre csak belső hajlandóság (úm. szándék) kell, más nem. Akkor meg pláne nem hiteles arra hivatkozni, hogy "nincs mivel", amikor a rendelkezésre álló anyagi lehetőségek ennyire jók, mint a te esetedben.


"Sose volt senkim, aki megmutathatta volna, hogy az élet szép is tud lenni"


Ez sem egy másik ember feladata lenne, hanem a tiéd, hogy megkeresd saját magadnak, csak szólok.


"nem voltam semmibe sem olyan jó"


Az emberek többségére nem jellemző, hogy egyből úgy születik, hogy annyira jó lenne valamiben. Tiger Woods is azért lett olyan elsöprően sikeres golfozó, mert kb. 7 éves korától szenvedélyesen elkezdte csinálni, és gyakorolt, gyakorolt, gyakorolt, mint egy megszállott.

2018. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Hát most gazdag én sem vagyok.

Az emberek életébe meg akadnak lányok, gyerekkori szerelmek amik megmutatják, hogy érdemes élni.

De nekem nincs semmi olyan, amit annyira szenvedélyesen szeretnék, hogy most lehetőség legyen vele valamit kezdeni a jövőben. Most már késő mondjuk, csak na.

2018. aug. 5. 22:09
 30/41 anonim ***** válasza:
Semmi olyan nincs, ami hosszabb időn át le tudja kötni a figyelmedet?
2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!