Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora baj ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora baj ha engem nem érdekel a belső csak a külső?

Figyelt kérdés

Nincsenek jó belső tulajdonságaim, amit aki ismer jól (szüleim) tudják is. Nehéz a természetem mert makacs vagyok, önző és szerintük változtatni kellene magamon. Ezek azonban engem egyáltalán nem zavarnak, csak a külsőmmel foglalkozom, lényeg, hogy az legyen rendben, hisz úgyis csak az számít. Ugyanígy vagyok a lányokkal is. Nem érdekel ha egy lány beképzelt, meg úgy általában a belső tulajdonságai mert azokhoz hozzá lehet szokni, mindenki más. Csakis a külseje a mérvadó.

21 éves vagyok.



2018. aug. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Van, csak semmi értelme sincs. Most attól nekem miért lesz jó, hogy szeretem a focit ha nincs kivel játszanom? Például, ez a hobbim volt, de komolyabb szintre nem jutottam, most meg még hobbi szinten sincs kivel játszani. Ezért már meg se nézem a meccseket a tv-be. Pedig mindig élveztem játszani, venni a sok felszerelést, de hát ez is a múlté.
2018. aug. 5. 22:14
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Jóságos ég. Amatőr focizó körök meg nincsenek egyáltalán? Ne már. Könyörgöm. Nem lehet, hogy egyszerűen lusta vagy utánajárni alapvető dolgoknak?
2018. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Kis városban élek, itt aki focizik annak már van csapata és nem kell új játékos, ráadásul én sem vagyok már olyan húde jó formában...
2018. aug. 5. 22:31
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérdező, te annyira fiatal vagy még.

Amint szerelmes leszel, ez változni fog.

Ha üresfejű cicababákat nézegetsz, naná, hogy nem fognak meg. De majd ha jön egy igazi talpraesett, okos, intelligens, humoros lány, csak lesel, hogy ő meg honnan, merről került eléd, és olyan hótszerelmes leszel, mindent megváltoztatnál, csak álljon veled szóba.

2018. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Így gondoltam én is vagy 3-4 évvel ezelőtt. Aztán rájöttem, hogy ez a veszély nem áll fent. A 4 fal között itthon semmilyen lány nem fog az utamba kerülni, nemhogy olyan amilyet leírtál.
2018. aug. 6. 07:34
 36/41 anonim ***** válasza:
31%

Mintha az én "párom" tulajdonságait írtad volna le! Kísérteties hasonlóságok.


Nagyon zárkózott, magába fojt mindent (én viszont tudok róla, hogy ŐSZINTÉN HIÁNYZIK NEKI A PÁRKAPCSOLAT!)


Nem tudom már teljesen elfelejteni, hiszen a HUMOROS, ÖNFELEDT, szolgálatkész OLDALÁT is ismerem már.


Tudok arról, hogy mivel foglalkoznak a szülei (alkotóművészet) és LEGINKÁBB EZ A TUDAT kapcsol össze Vele.


A közös érdeklődési kör! Az intellektus. Sok mindenben egyet tudunk érteni (élet dolgairól hasonló vélekedés.)


Talán még rá tudom venni az ORVOSI PÁLYA elvégzésére (ha a jól titkolt félénkségét sikerül leküzdetnem Vele.)


Üdv: ("idősebb" korosztály vagyunk...)

2018. szept. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
31%

36-os válaszoló vagyok.


Népszerű szangvinikus és erőteljes kolerikus személyiség "keverékét" hordozhatod...


Maradj ilyen, amilyen vagy! Biztosan felfedez egy korodbéli - akár kicsivel idősebb - Hölgy és Magasabb Beosztású Hivatásod lehet!


(Általában eléggé elkerüljük ebben a rohanó világban azokat az embereket, akik "nehéz"-nek tűnnek, pedig KINCSEKET REJTEGETHETNEK a társadalom számára!)

2018. szept. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

36/37-es válaszoló!

Elég érdekeseken fogalmazod meg a mondandóidat, valószínűleg te magad is egy érdekes ember lehetsz.

A magasabb beosztású hivatást mint állás, munkahelyként érted?

2018. szept. 8. 09:53
 39/41 anonim ***** válasza:

Külsőleg is markáns (ún. "karizmatikus") egyéniségnek tartanak a környezetemben. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen...


A "titkom" mindössze annyi, hogy az én gyerekkoromban még a papíralapú könyvek voltak divatban főleg (1980-as évek.)


Imádtam olvasni, történeteket kitalálni (versek, novellák, mesék, stb.) Ma már ezek nagy részét sajnos nem találom meg.

2018. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Igen, a magasabb beosztású ÉLETHIVATÁST az orvosi pályára értem főleg. (Lehetsz például sebészorvos - esetleg neurológus.)


Rendőr, rendész, járőr, polgárőr vagy tűzoltó - esetleg még hivatásos katona.


Akár felszentelt görög katolikus pap (nősülhetnek!) vagy evangélikus, esetleg református lelkész. Diakónus is lehetnél (házassági tanácsadás, esketés, keresztelés, stb.)


A szobrászat mint alkotóművészet pedig szerintem kifejezetten a "magányos farkasok" foglalkozása lehet...


Ui: kérdezz meg egy pályaválasztási tanácsadót! (Munkaügyi Központokban találkozhatsz velük...)


Remélem, tudtam segíteni az útkeresésben.

2018. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!