Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a témában miért az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a témában miért az a válasz mindenre, hogy szakíts?

Figyelt kérdés
Szakíts, biztos megcsal, és hasonló kedves válaszok, bármilyen kis nézeteltérés miatt. Miért?

2018. aug. 6. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy megjegyezném, hogy oltári szánalmasak néha a "biztos megcsal" válaszolók. :D Én soha nem írtam ide párkapcsolati kérdést, csak válaszokban emlegetem a kapcsolatomat. Volt pont az ilyen megcsalós témánál olyan válaszom, hogy nem feltételezném, hogy megcsal a párom, és írtam még 1-2 információt róla (pl. hogy fiatalabb nálam pár évvel, és azt is, hogy volt olyan, hogy heteket töltött külföldön munkahelyi ügyben), és voltak, akik nekem ugrottak, hogy vegyem már magam észre, hogy tuti megcsalt már. Amikor megmondtam, hogy nem feltételezek ilyet, akkor jött, hogy micsoda liba vagyok, kinek képzelem magam, hogy engem biztos nem csalnak meg...stb. :D Szánalom, tipikus irigy, sz__aréletű görények az ilyenek, akik még annak is képesek odaugatni ezt, aki nem is fordul az oldal közösségéhez tanácsért, hanem csak egy kérdésre válaszol. Egyesek szeretik mindenbe ezt látni.
2018. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 egyetértek! Pont az ilyenekről beszéltem...
2018. aug. 6. 20:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Már a kérdés feltevése is szakító ok. 😂
2018. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban az egyik félben folyamatosan felmerül, hogy "megéri ez nekem?", nah akkor van ideje a szakításnak.
2018. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert előbb-utóbb az lesz a vége. Kérdés, hogy még idejében véget vet-e a kapcsolatnak, vagy elpisál rengeteg időt és energiát a "helyrehozatalra", és komoly sérülésekkel száll ki belőle. Nagyon nem mindegy.
2018. aug. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!