Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdő vagyok hardvere temában,...

Kezdő vagyok hardvere temában, szóval nem mondaná meg nekem valaki, hogy mi is az a hardve? Mert sok mindenre gondoltam de semmiben nem vagyok biztos.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hardver az amit kézzel is meg tudsz fogni, nagyon leegyszerűsítve. PL: alaplap, winchester, tápegység, vga, ram, monitor, hangkártya, nyomtató. A szoftver az pedig a programok amiket használsz, operációs rendszer, készperkesztő, video lejátszó, szövegszerkesztő stb...
2010. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha kösz.s amúgy szerinted melyik a legjobb proci mert láttam egy intel core 2 quad 2,66 Ghz (ez jó,es most nem tom ennek most 4 vagy 8 magja van mert a quad előtt ott az a 2 es) na meg egy 1 tb hdd 1gb video 4 gb ram.Tutom,hogy turbózás nelkül is csúcs gep de a prociának a márkája mnnyire jó?
2010. dec. 13. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél olyan procit, inkább újabb típust. Amúgy 4 magos.(jelenleg a legjobb procik az intel i7 6magosak, de azok 200k+forint, és nem hiszem hogy kihasználnád) 1TB HDD (ha a rendszer is rajta van) legyen legalább 7200rpm 32mb. 4gb ram az alap, és videokarinál a VRAM (az 1gb) szinte az utolsó szempont amit figyelembe kell venni. Tehát ha megadsz részletes paramétereket (vagy linket) akkor többet tudok mondani.
2010. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem is a Core 2 architektúrát már felejtsd el. I5 be gondolkozz...
2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van olyan cucc ami jelenleg komolyan kihasználja az i5 teljesítményét?

Én nemrég váltottam 775 platformra, de még mindig tökéletesen eltudok lenni pár új játékot nélkülözve...

2010. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nincs, talán a mostani játékok. De gondolni kell a késöbbiekbe is, most ne vegyen i5-öt hogy majd fél év mulva meg igen? Érted.
2010. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de még felesleges kidobni rá annyi pénzt... ha eljön az ideje akkor elég olcsók lesznek már.
2010. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!