Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nőtársaim! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nőtársaim! Ti örülnétek, ha mindösszesen csak annyi dolgotok lenne az életben, hogy szépek legyetek?

Figyelt kérdés
Lehetne egész nap szépítkezni, edzőterembe járni, plázázni... aranyélet lenne vagy inkább egy üres élet?

2018. aug. 7. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha nem kellene tanulnom/dolgoznom/úgy egyébként semmit nem csinálnom, mert jelenleg nem sok mindent élvezek az életemben, de így is sok időmet veszi el az edzés és a szépítkezés és megmondom őszintén, gyűlölöm.
2018. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Komolyan én nem tudok dönteni... Olyan szinten, hogy, mint ronda nő, naná, kipróbálnám. (Bár egy hét alatt feladnám a kondit, nem járok emberek közé és a szépítkezés részhez jár plasztika?)

Én azt szeretném választani, hogy legyek jó nő, és közben legyen egy király munkám amit szeretek csinálni. Ezt pedig egyedül akarnám elérni, úgyhogy inkább a nem.

2018. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Drága "nőtársam" bizony hogy örülnék neki ha csak annyi dolgom lenne hogy szép legyek, és kiszipolyozzam a férfiak életét. Arany barátosném, aki 100%ig nő vagy, és még véletlenül sem valami zsíros hajú, messziről szagló férfi, a fejembe láttál amikor azt írtad hogy egész nap csak szépítkezni szeretnék. Olyan szinten a lelki társamnak tűnsz ez alapján a kérdés alapján, hogy dobj egy üzit, mert egyszer akár elmehetünk plázázni is együtt (igaz ahol élek, onnan 2 órás útra van az első pláza) ahol pletyizhetünk arról, hogy milyen üres is a fejünk, edzős tippeket adhatunk egymásnak, és persze látványosan figyelmen kívül hagyhatjuk azokat a rendes, normális pasikat, akik megpróbálnak közeledni felénk.

Végre egy értelmes kérdés!

2018. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem, mert így is szép vagyok már, plázázni, edzeni utálok, és túl okos vagyok ahhoz, hogy ne csináljak semmit egész nap.

22N

2018. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Rémesen unalmas ez amit itt felvázolsz..Megzavarodnék így hosszútávon.
2018. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Miről beszélgetnék más emberekkel? Én mire lehetek büszke? Talán patetikus, de minek élnék? Semmi hasznosat nem csinálnék. Más ember tanul, dolgozik, gyereket nevel, önkéntesként szép célokért küzd, nem csak önmagáért él, hanem a többi ember számára is hasznos tevékenységet végez. Nem fölösleges ember. Nagyon hamar elunnám és végtelenül szomorú lennék, hogy én semmire sem vagyok alkalmas, senki nem vár tőlem semmit, nem dicsérnek meg, nem hálásak nekem. Mintha nem is léteznék. Nem hiányoznék sehonnan, senki nem mondaná, hogy na ha én most ott lennék biztosan jobb lenne, mert rám lehet bízni egy feladatot. Leírni is szörnyű volt. A nyári szüneteket is mindig meguntam augusztusra és alig vártam a sulit.
2018. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes felvetés...

Én nem hiszem, hogy tudnék mit kezdeni egy ilyen nővel.

Szerintem engem inkább csak idegesítene.


Én max olyat tudnék elképzelni, hogy a párom vállalhatóan nézzen ki, tehát nem kell univerzum szépének se lennie, de még csak Miss Hungarynak se, egyszerűen csak legyen átlagos külseje.

Ne legyen elhízva, de még csak nagyon sportosnak sem kell legyen, vagy kigyúrnia sem kell magát egyáltalán. A sminkelést, edzőtermes elfoglaltságokat és plázázást offolnám egy az egyben. - Jó, nem azt mondom, bemehet bevásárolni a plázába is, de az, hogy ott töltsön órákat az idióta drága butikokat bámulva meg ruhákat próbálgatva... na neee!


Helyette inkább sokkal többre értékelném, ha főállásban csak családanya lenne és csak szimplán egy normális, tiszta háztartást vezetne, főzne ránk és kis családunkra, és csak engem várna haza munka után egy finom étellel, masszírozással alkalmanként, kényeztetéssel.

Én meg majd megkeresem a pénzt hozzá.

Ja, és persze szeressen, imádjon, rajongjon értem. És csak értem és csak engem.

De ne megjátszva, hanem csak őszintén, érzelmekkel és nem a pénzemért.

Nem nagyon lenne több elvárásom, és cserébe én is mindent viszonzok ígérem, és bármit, ami nem anyagi természetű kérése van, én is örömmel teljesíteném.


Hölgyeim, ti erről mit gondoltok?


33/F

2018. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 he84 ***** válasza:
Nekem nem tetszene, eléggé meg tudnám unni. Átlag körüli vagyok, amit teljesen elfogadtam és ettől függetlenül soha nem akartam szépség, avagy bombanő lenni.
2018. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

orulnek neki, mert az azt jelenti, hogy temerdek a szabadidom es vegre kepezhetnem magamat es kezdhetnek egy vallalkozast.


aki azt irta, hogy remalom lenne...miert is? lenyegeben ez a gondokat venne le a valladrol es barmit csinalhatnal az edzesen es szepitkezesen kivul, amit csak jonak latsz ;) (plazazast hagyjuk, ehhh)

2018. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ÉN annak örülök (jelen időben, kijelentő módban), hogy én magam döntöm el, hogy mi legyen a "dolgom", nem pedig egy másik személy helyettem.
2018. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!