Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így járnak az aranyásó nők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így járnak az aranyásó nők. Megérdemlik?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 7. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Ennél igénytelenebbül megírt cikket (vagy mifenét ) sem láttam még :D

Az ilyen és ehhez hasonló videók szinte mindegyike egyértelműen megrendezett. Épeszű ember ezt egyből kiszúrja, de persze aki ezzel akarja bizonyítani, hogy "látjàtok milyenek ezek a csúnya rossz nők", azoknak egy ilyen primitív kamuvideó is elég . Szerinten elég gáz.

2018. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Igen meg


Minden ember megerdemli aki a masik szemely penzére vagyonára startol csak rá.


Ezt nőként mondom.

2018. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Odáig jutottam, hogy YouTube. Tovább nincs mit nézni rajta.
2018. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%

Persze! De sajnos a legtöbb nem jár így hanem a balekjaik járnak rosszul.

Bár egy magyar kolléganőjükkel volt dolgom, és ha kiteregetem azt amit ő küldött, meg a hangfelvételeket is, ő is nagyon nagyon rosszul járhat :)


Egyébként láttam hasonlóakat élőben, bár itthon, nem ilyen lenge ruhás csajokkal, és nem olasz szuperautókkal. Itt bmw, vagy jó motor is elég.

2018. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Szerintem a kereslet és a kínálat itt is megtalálja egymást.

Amelyik pasas a pénzével akar nőt szerezni, az ilyeneket talál, akik a pénzre mennek. Nem látom ebben a problémát, hisz ők akartak pénzen barátnőt.

Itt is mennyi ember van, aki 'ha lesz pénzem, lesz barátnőm is' jelleggel kérdeznek.


Se engem, se egyik ismerősömet sem húzták még le aranyásók. Simán lehet látni rajtuk, hogy ki mire izgul.


Azt az entitást (mert nőnek nem nevezhető) pedig belenyomtam volna a betonba férfiként, amelyik betörte a szélvédőt az ásóval. Aztán jöhetett volna a rendőrség és a video alapján lehet dönteni, hogy engem visznek el, mert nem engedtem elfutni vagy őt viszik el, mert jogalap nélkül verte szét a kocsit.

2018. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

#5 hát persze nyilván senkit, sem az ismerősét nem húzták le aranyásók, mert miért is ismernék be?


És nem nem lehet látni, kis ésszel simán el tudják játszani a szende szüzet, és csak később derül ki. A videon a legalja golddiggerek láthatók, akiknek ha 1-el kisebb lenne az IQ-juk, már növények lennének. Nem profik.

2018. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire elítélitek az aranyásó nőket, miért velük foglalkoztok mégis?
2018. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

"de még szakítana is vele rögtön, "


Egy ismeretlen pasi es az autoja miatt?

Te ezt jol beszoptad. Tuti megrendezett.

2018. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

5os a not isbuntetnek de a pasit megjobban.

Sztm ezt nezzezek meg neten.

Irjatokbe h Amor miert kvul el a vilag...

2018. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

1) ezek mind-mind megrendezettek.

2) akadjatok mar le errol, a legtobb no nem aranyaso. szerintem itt sok ferfi nincs is tisztaban ezzel, hogy mi az az aranyaso. ha egy no nem akar egy hajlektalannal lenni, az mar aranyaso. ha egy no elvarja, hogy a ferfinak is jo fizetese legyen (mint a nonek), az is aranyaso. ha barkit kicsit is erdekel, mennyi penze van a jovendobelijenek, az is aranyaso.


egy felnott kapcsolatban teljesen normalis, hogy szamit a penz, elvegre, ha nokent megdolgoztal egy lakasert, akkor nem egy alberletes, 100k fizetesu csavot akarsz oda bekoltoztetni, akit inkabb eltartanod kell. vagy ha epp keves a fizetesed es gyereket akarsz, akkor csak olyan pasi johet szoba, aki kicsivel feletted van, hogy ne nyomorban nojon fel a gyereked. es felsorolhatnek meg ezer ilyen szitut.


nagyon keves aranyaso no van, akik csak a labukat akarja logatni es talalni egy hulye pasit, aki majd fizeti a mukormost meg a szolit meg a luxus nyaralasokat. ilyet foleg a mediaban latsz, de a valosagban HA ertelmes nok kozott valogatsz, szinte biztos, hogy nem talalkozol ilyenekkel. mert ertelmes no el tudja magat tartani ;)

2018. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!