Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így járnak az aranyásó nők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így járnak az aranyásó nők. Megérdemlik?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 7. 16:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%

:D Ezek megrendezettek. Annyira látni!

Amúgy meg: Kereslet-kínálat. Az első csaj még ráadásul úgy is nézett ki, mint egy útszéli. Namost: Ha a pasinak ilyen útszéli kell, akkor meg is érdemli.

2018. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%

"ha nokent megdolgoztal egy lakasert, akkor nem egy alberletes, 100k fizetesu csavot akarsz oda bekoltoztetni, akit inkabb eltartanod kell. vagy ha epp keves a fizetesed es gyereket akarsz, akkor csak olyan pasi johet szoba, aki kicsivel feletted van, hogy ne nyomorban nojon fel a gyereked"


Na várjunk csak. 1) Ha nőként több a fizetésed, elvárhatod, hogy a férfnek ne legyen kevesebb a tiédnél, hogy ne "tartsd el". 2) Ha nőként kevés a fizetésed, elvárhatod, hogy a férfinek több legyen, a rendes életszínvonalért.


A férfinek nem lehet kevesebb a keresete, mint a nőnek, a nő kevesebb kereset esetén várhat többet a férfi részéről teljesíteni?


Mi ebben a logika?

2018. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12 ne keresd a logikát az írásban mert nincs

Nalam pont fordítva van én nem jönnek össze olyan emberrel aki többet keres nalam

Nagyjából legyen egyforma fizetésünk

N

2018. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
Na a lepontozgató, védekező prostiknak betalált, hiszen róluk van szó, nyomják is a szerecsenmosdatást, hogy nincs is ilyen, pedig ők maguk is azok...
2018. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%

#12


te csak szimplan kiforgattad a szavamat. azt irtam, HA egy no GYEREKET akar. nem, hogy fogjon maganak pasit jo eletszinvonalert, hanem ha gyereket akar es szar a fizetese, akkor muszaj olyan pasit talalnia, aki tobbet keres nala VALAMIVEL.


tehat most te ebbol azt latod, hogy azt irtam, hogy jo eletszinvonalat adjon neki, mig igazabol azt irtam, hogy ez egy ertheto ok, ha gyereket akar, nem tudja felnevelni 2 minimalberes ember, max nagy nyomorogva. azt meg ki akarja?



mellesleg, akarki akarmit mond, meg mindig nincs egyenloseg, meg mindig ferfiak keresnek tobbet bizonyos szakmakban es meg mindig konnyebb vezetopoziciokba jutni ferfikent, szoval igen, jobban elvart tole.


mint ahogy a mai napig jobban elvart a notol, ha szul, a gyerekevel foglalkozzon es maradjon otthon evekig, rakja a karrierjet szunetre. tehat, akkor mi a jobb, ha a no 300k-s fizeteset szunetre teszi es a ferfi keres 150k-t vagy eppen forditva?


lenyegtelen igazabol, egyertelmuen nem aranyasosagrol van szo, ha egy no nem nyomorba akar gyereket szulni ;)

2018. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

"te csak szimplan kiforgattad a szavamat. azt irtam, HA egy no GYEREKET akar. nem, hogy fogjon maganak pasit jo eletszinvonalert, hanem ha gyereket akar es szar a fizetese, akkor muszaj olyan pasit talalnia, aki tobbet keres nala VALAMIVEL."


Nem, nyugodj meg, pontosan értettem. Az egzisztenciális alap, a családteremtő képesség. Én sem beszéltem másról.

Tehát, ha egy FÉRFINEK kevés a fizetése, és gyereket akar, miért ne választhatna ugyanígy visszafelé egy nálánál jobban kereső nőt...?


"mint ahogy a mai napig jobban elvart a notol, ha szul, a gyerekevel foglalkozzon es maradjon otthon evekig, rakja a karrierjet szunetre. tehat, akkor mi a jobb, ha a no 300k-s fizeteset szunetre teszi es a ferfi keres 150k-t vagy eppen forditva?"


Nyilván 35+ éves korodig eszedben sincs, hogy ilyen előjöjjön, mert nagyban "önmegvalósítasz", így érthetően semmi fogalmad róla, hogyan is van ez - de a jövőre nézve felvilágosítalak, hogy bármelyik szülő otthon maradhat GYES-en. Én is ismerek olyat, ahol az apa maradt, mert jobban jött ki pénzügyileg.


De rendben, akkor a férfitől ez elvárás. Hát legyen így, rugalmas vagyok, ha egyenlőség, abban is alkalmazkodok, ha nemekhez rendelt eltérő szerepek és feladatok, úgy is igazodok az elváráshoz.

De vagy egyik, vagy másik. Vagy egyenlőség, vagy nemi szerepek. Nem aszerint cserélgetve, hogy mi előnyösebb számodra az adott pillanatban. Akkor pedig, ha ez részedről egy megfogalmazott igény, remélem, nem fogod legközelebb kikérni magadnak a másik fél esetleges olyan sorait, hogy egy nő felé is lehetnek hasonló irányú mondatok, mondjuk örül, ha túlmutat a szellemi érettsége egy virsli szétfőzésénél, és ne az legyen rá a válasz, hogy "a férfi mossa fel azt a padlót, amit ő is összejárkál", és "én nem mosom senki szros alsógatyáját", meg egyéb eltorzított, szélsőséges formára alakított klisék. Ne várj el többet, vagy mást, mint amit te megfogalmazol - egyenlőség. Nagyon kellene már valami koherenciát vinni a fejetekbe, mert ez nem úgy megy, hogy mindent akarok, de a saját oldalam bármely szegletét elutasítom, és idióta jelzőkkel degradálom, hogy "háziszolga", meg "tenyészmén", ami helyett "önálló, erős és független" vagyok. Egyszerűen csak józan gondolkodás kell, nem puszta indulatból csapongani összefüggéstelen, egymás tételmondataival is ellentétet mutató keretben mozogva... Ez a negatív kisugárzás lélekölő annak is, aki árasztja.

2018. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16


1) nem tudom mi ez a hippi onmegvalositos szoveg, amit szerinted csinalok, de oke. :D gyk-n 2 komment alapjan be lehet loni az ember korat, elet statuszat es random dolgokat akasztani ra, ertem en.


2) tisztaban vagyok ra, hogy van ra lehetoseg, de attol meg, hogy a ferfiak 5% el vele (nem statisztikat idezek, mielott belekotnel, hanem hogy erzekeltessem, hogy ez keves), az nem a normat jelenti ;)


3) a tobbire mar nem is reagalok, mert magaddal vitatkozol. senki nem mondott semmi ilyet.


2 szituaciot vazoltam fel:

A) ha egy nonek lakasa van es jo keresete = gazdag, akkor ne varja egy szegeny ferfi, hogy ne erdekelje az anyagi helyzete

B) egy szegeny no egy kevesbe szegeny pasit szedne fel, hogy kepes legyen gyereket vallalni


az egyik gazdag+szegeny kombo, a masik szegeny+kevesbe szegeny kombo


szoval, nem tudom hol lattad, amibe belekotottel, de egeszsegedre. :D

2018. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%

"az egyik gazdag+szegeny kombo, a masik szegeny+kevesbe szegeny kombo"


Aham... Maszatolhatod, de ez utólagos tompítás arra, hogy úgymond "gazdag+szegény", és "szegény+kevésbé szegény". Ez az elválasztás eddig hol volt?


Elborult hülye feminista vagy, ez a helyzet, és észre sem veszed magadon, mennyire nem fedi a viselkedésed a szavaidat az egyenlőségről....

2018. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
oke, as you wish :DD
2018. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sajnos Magyarországon is sok az aranyásó nő, aki pénzes pasival akar élni, külföldre viteti magát nyaralni, kocsiban szállíttatja a fenekét, mert a tömegközlekedés neki "tré", és lenézi a másfél szobás panelt, mert neki családi ház vagy háromszobás téglaházbeli lakás kell. Az ilyen nők luxusra vágynak. Nem értem őket. Biztos el voltak kényeztetve kiskorukban.
2018. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!