Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne számítana anyagiasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne számítana anyagiasságnak az, ha valaki kijelenti azt, hogy "elvárok egy adott fizetést, mert ezt én is nyújtani tudom"?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam egy kérdést arról, hogy miben különbözik egy anyagi központú csaj a prostiktól. Itt most tovább mennék, mert azt kijelenti, hogy én is tudom nyújtani mondjuk a 200-300 ezres fizetést, autót, lakást akkor ő is rendelkezzen ezekkel. Tudtommal már manapság nem a férfi a családfentartó, már mindketten megdolgoznak a közös életért most akkor miért kéne ugyanezeket nyújtani, miért jó neki az, ha én is rendelkezem egy kocsival, mikor engem nem vonz annyira a vezetés és nincs is szükségem annyira rá.

Tudtommal akkor van gáz, hogyha valaki egy link élősködő alakkal jön össze, aki csak lehúzza a másikat, de aki mondjuk nem egy élősködő megdolgozik a pénzéért csak nem keres annyit, mint a másik abból nem hinném, hogy gondot kéne csinálni. Jobb lenne ilyenkor félretenni a büszkeséget, mert hiába talál valaki magának egy olyan alakot, aki minden elvárásnak megfelel ilyenkor kevés az esély arra, hogy szerelmesek lesznek egymásba, mert a listán volt a hangsúly és így egy kiüresedett kapcsolatban fognak élni.


2018. aug. 7. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 34 éves nőként nagyon jó keresetem van (4000 eur felett nettó) és őszintén lesz@rom mennyit keres a párom. Ő mondjuk 5 évvel fiatalabb is nálam, neki kevesebb ideje volt még karriert csinálni. Nekem az a fontos, hogy jól érezzük magunkat. Sokszor én fizetek, ha elmegyünk vacsizni, vagy iszogatni, és szívesen teszem, mert nekem az a fontos, hogy jót mulassunk, nem az, hogy ki mit fizet. Egyszer meghívtam egy vacsira, ami kettőnknek 500 euró volt. Legjobb randi ever!


Ergo: én nem várom el ugyanazt a fizetést. Amit elvárok, hogy tegye a legjobbat, ami tőle telik, és ne csak élősködjön.

2018. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ez a célom, én eleve nem anyagi oldalról közelítem meg az ismerkedést, hanem hogy mennyire tartom vonzónak, mennyire érzem magam jól vele, legyen tartalmas beszélgetésünk, nekem ezek fontosak."


Oké, ez te vagy. De miért akarod megszabni másoknak, hogy mi alapján válasszanak maguknak párt? Nevezd akkor anyagiasnak ezeket a nőket, ha ettől megnyugszik a kis lelked. És ha más kiüresedett kapcsolatban él az miért fáj neked? Annál szebbnek fog tűnni a te rózsaszín csillámpónis szerelmed.

2018. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis fellőtték a pizsamát, úgyhogy jöjjön egy kis tanmese.

2x évesen örököltem egy házat, a gyűjtött pénzemből vettem egy autót. Volt normális keresetem, nem érdekelt a pénz. Megismertem egy csóró srácot, óriási szerelem, összeköltözés, házasság, két gyerek. Teltek az évek, ő szakmailag fejlődött, amíg èn "babáztam". Ennek ugye hozadéka lett egy olyan fizetés, ami picivel már az àtlag felett van.

Visszamentem dolgozni, örültem, hogy a két gyerek melett ott van luk, ahol eddig, ő unatkozott, és elkezdett barátkozni egy kiscsajjal. Ennek természetes válás lett a vége. Itt jön a happy end: a ház és az autó különvagyon, nem kapott belőle semmit. Pedig ő azt hitte, hogy a fele jár neki. Viszont a fizetése 40%-a a gyerektartás. Sürgős volt válni, hogy gyorsan el tudja venni ketteskét, hát megkértem az árát.

Ketteske ráébredt, hogy az ő lovagja koránt sem áll olyan fényesen válás után, egy fél fizetésre ő nem tud lebabàzni, nincs lakás, ahogy ígérte, viszont van két kölyke, aki utálja. Úgyhogy pár hónappal válás után véget ért a nagy szerelem.

Látod, ezért nem árt, ha te is le tudsz tenni valamit az asztalra, a saját érdekedben. Az megmarad akkor is, ha nők jönnek, mennék.

2018. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh 13as...a ferjed nem csak csoro volt, de ostoba is, ha a hazassag elotti maganvagyon dolgot se tudta.
2018. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod mit jelent pintossan az egyenliseg es a feminizmus.

Csupan annyit h a nok is dolgozhatnak,tanulhatnak,szavazhatnak,sportolhatnak es rendelkeuhetnek a sajat testukkel.

Mindenki szinte fekinista.

Meg akkor ha leszamolnal az egyenjogusaggal meg tobb lenne a szingli mert egyedul a legtobb ber nem tud fentartani egy csaladot.

Ha meg ez teged ennyire zavar akkor keress egy tanulatlan dolgozni nem akaro elhizott csajt es eljel vele boldogan. Dolgozz ejjel nappal h eltudd tartani a not a gyerekeket!

Nem unod meg egyebkent ezt a temat?

2018. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13! Félelmetesen hasonlít a sztorink!

Csak nincs autóm :D

Amúgy nem meglepő, hogy sokan azt hiszik, hogy a különvagyon is feleződik.

Sokan amerikai filmekből tanulnak jogot, csak ugye Magyarországon cseppet más a jogrendszer...

2018. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!