Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelősségteljes embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelősségteljes embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

Fejtsd ki hosszan, nálad ez mit jelent.


korod is írd le



#felelōsségteljes
2018. aug. 11. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Miért próbálod pszichológiailag tesztelni az embert?


Önmagadon mikor végzed el a tesztet? aha, azt már nem, csak nem félsz? hogy mit mutatnál?

2018. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Titok
2018. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mi? :D Ez nagyon félre ment :)


Azért kérdem, mert mindig kifogom a felelőtlen férfiakat. És ezt 30-40 év között. Éedekelne, hogy csak én vagyok ekkora balek, vagy manapság ez tényleg nem új?

2018. aug. 11. 21:05
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3 Még hazudozásba is ostoba vagy.
2018. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom mi bajod van, kis hisztis tyúk, nem hazudok. :)
2018. aug. 11. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:

Számomra a felelősségteljesség egyfajta tudás. Annak a tudata, hogy a tetteim és a cselekedeteim örökre és megmásíthatatlanul utánam maradnak, és nem csak a többi emberre, hanem a jövőre is hatással lesznek, mivel a jövő úgy alakul, ahogy mi emberek. Egy felelősségteljes ember nem csak a saját életét tartja szem előtt.

Minden megnyilvánulásunk hatással van a világra és annak alakulására.

A világ tele van gyűlölettel és félelemmel. Szerintem egy felelősségteljes ember nem adja hozzá a sajátját ehhez a hatalmas negatív energiához, hanem másképp csinálja. A gyűlölködő emberek felé is szeretettel fordul, és példát mutat.

Számomra ezt jelenti felelősségteljesnek lenni. A példamutatás.

Törekszem rá, hogy az legyek. Úgy gondolom, egyre jobban megy. Már nincs rám semmilyen hatással mások gyűlölete. Magyarán kenyérrel dobok vissza, amikor megdobnak kővel.

A csodálatos magyar nyelvünk tele van ilyen előremutató, ősi igazságokkal. Persze manapság divatos ezeket gúnyosan kifordítani és viccet csinálni belőlük.

2018. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6 Ez mind szép és jó. Mondanátok inkább helyzeteket? Köszönöm.
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mindenképpen. Munka terén, tanulmányok terén, kötelezettségek terén, magamnak való megfelelés terén, tényleg minden téren próbálok igyekezni. Kettőt kivéve: sem barátnőt nem akarok, sem gyereket soha.
2018. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A hiba benned van, ha folyamatosan ugyanabba a hibába esel ("mert mindig kifogom a felelőtlen férfiakat.") és nem tanulsz belőle.

Te választod ezeket a pasikat. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Kérdésre a válasz: Igen, felelősségteljes nőnek tartom magam, tetteimért mindig vállalom a felelősséget, nem bújok ki a felelősség alól. Ha hibázom, beismerem.

2018. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7 Válaszolj a kérdésemre, vagy írj ki magadnak kérdést. Én is köszönöm.


#9 Nem megyek bele a vitába.

2018. aug. 11. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!