Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelősségteljes embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelősségteljes embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

Fejtsd ki hosszan, nálad ez mit jelent.


korod is írd le



#felelōsségteljes
2018. aug. 11. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatra nem, de másmilyen dolgokra talán, igen./36F/
2018. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet rám számítani, alapozni, támaszkodni. Tartom a szavamat, tudatosan élek, nincs káros szenvedélyem, egyéb szenvedélybetegségem sem, kitartó vagyok és elköteleződő, hűséges, lojális. Gondoskodó természet. Nem megyek bele emberi játszmákba, idealista vagyok ugyan, de mégis két lábbal a földön járok. A pontosság egy fétisem, ki nem állhatom a pontatlan embereket, nem csak időre értve, hanem cselekedetben, hivatásban, bármi másban, ha fellengzős, trehány, lusta stb.
2018. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy privátra se felelek.
2018. aug. 11. 21:39
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez azt jelenti, hogy tájékozódom, minek mi az "ára" , tudom vagy hajlandó vagyok megfizetni. Aminek a fedezete nincs nálam, az után nem megyek vagy előtte megteremtem.

32/f

2018. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nem baj akkor Dexter válaszát nem fogalmazom át..vhogy úgy érzek/élek..


Kezdetben olyan apró jelekből tetszik, mint hulladékkezelés, időbeosztási képesség, udvariasság, emberszeretet..

2018. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#9

A felelősségteljesség nem azt jelenti, hogy képes vagy beismerni, ha hibáztál. Ezt a valósággal való szembebézésnek hívjuk.

Felelősségteljes akkor vagy, ha el sem követed azt a hibát, mert tudatos vagy és képes vagy azt megelőzni. Ismered a következményeit a cselekedetnek.

2018. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16


Nehogy azt mond már, hogy akkor te isten vagy, aki soha nem hibázik és így vagy felelősségteljes ember? (Akkor egyébként kijelented a mondatoddal, hogy egyetlen ember se felelősségteljes!)

Mindenki hibázik. És az a felelősségteljes ember, aki beismeri, ha hibázott és tanul belőle, hogy következőleg ne kövesse el.

Ahhoz képest, k..rva sok ember nem ismeri be, ha hibázott, mert hogy ő... hibázni..? soha! Na, ez a magyar mentalitás 80%-a.


De tételezzük fel, hogy van egy teljesen új helyzet, akkor abban, hogy lehetsz felelősségteljes, ha nem ismered a következményeit?


Azért olvasd el ezt a cikket: [link]

2018. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!