Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni a szemezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkerülni a szemezést ha amúgy nyitott szemmel járó ember szeretnék lenni jókor jó helyen?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, attól, hogy szingliként érzem magam a legteljesebb embernek még nem kéne vmiféle falat építenem közém és a korosztályos nők közé..

Tehát maradhatok előzékeny, kedves úriember mert kellenek ilyenek is..

Az öltözködésemből sajnos nem tudok igénytelenséget faragni (és ezzel kicsit lerontani a dolgot) , mivel..mivel ez nem megy..

Nincs rajtam drága ékszer, kocsi ugye nincs velem ilyenkor, nincs 60 méter illatom..


Ma agyaltam ezen..vásároltam egy üdítőt útközben és volt ott egy hozzám hasonlóan tök alap lány..természetesen az első szemkontaktustól kerülgethettem szegényt..miért akarnám megsérteni vmi uncsi pofával, ha az amúgy sem én vagyok?..


De inkább az lenne kérdés:

Lányok, ha semmi sem lesz az ügyből akkor nektek jólesik ha megnéz akit megnéztek, vagy pont elkeserítő?

Fogalmam nincs..

Hogy tegyek? nekem mindegy..


2018. aug. 13. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat értek most ebből, de az utolsó kérdésre a válasz az, hogy jól esik.
2018. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én értem. Előadja, hogy őérte már első ránézésre minden nő odavan az utcán, és ez neki kicsit teher.

De el vagy tévedve, kedves kérdező!

Attól még, hogy szemezünk veled egy négy másodperceset,nem gondoljuk, hogy mi leszünk a feleséged.

A szemezés az szemezés. Tudod mi a flört? A flört a nagy semmi. CSak egy pillanatnyi megélése annak, ha beleakadsz egy szép látványba, egy gondolatocska a fejben: hm., jópasi. És megyünk tovább. Ennyi. Semmi több. Nem kell aggódnod, nem okozol senkinek lelki traumát azért, mert ránézel. Az ember ilyen, néz ki a fejéből. Hidd el nekem, kérlek.

2018. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, mondom, fogalmam sem volt, ezért a kérdés, köszi!
2018. aug. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!