Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elérhető áron lesznek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elérhető áron lesznek majd igazán fejlett szexrobotok, mi fog történni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Már most is lehet kapni, szinte a megtevesztesig élethű babákat es a mesterséges intelligencia is egyre csak fejlődik..

Nem arra gondolok, hogy majd a nők egyedul maradnak, de szerintem meghatározóak lesznek ezek a robotok.

Nektek mi a velemeyetek?



2018. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
86%

#46 Amikor egy jelenségnek világszinten érezhető hatásai vannak, és számtalan tanulmány készül róla, akkor felesleges beírni, hogy "d-d-d-de itt vagyok én, A Kivétel™, szóval minden amit írtál hülyeség"

Hagyjuk már ezt....

Az "ösztönös igényekről" meg mélyen hallgatnék, ha éppen a férfiak káros szexuális dominanciájáról van szó. A szexkultúrát ti alakítjátok, a ti elképzeléseteket tükrözik az épp aktuális trendek, nők is és férfiak is a ti fantáziáitokat látják. A női természetes, külső ingerektől bemocskolatlan szexualitásáról meg nem tudunk szinte semmit.

2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
19%

#51 Az irományod első felénél még nem tudtam, férfi vagy nő vagy, és bólogattam, nekem is eszembe jutott már ilyesmi sok nővel kapcsolatban.

Az utolsó mondatodon pedig felröhögtem :D

2018. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
36%

#51 nem, nem mi alakítjuk ki, hanem ti is, csak jobb másra terelni a felelősséget.


#49 miért, mit lehet mondani arra, ha valaki megdugja a nőt, majd behúzza a strigulát, és megy a másikra? Tán szeretkezés? :D Sunát nyalás helyett mit írjak? Olyat ami a tiltott szavak közt van? Vagy kb szagszerűen: orálisan értekezek a vaginájával :D

Sima nyalást nem írok, mert újabban a nyalás már egymás kormozónyílásának nyalását jelenti, amitől én blöeee.

2018. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Orális szex. Nagyon bonyolult. És bocsánat, nem tudtam, hogy az x óra folyamatos dugást te strigulaként értetted, ezt félreértettem.
2018. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!