Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elérhető áron lesznek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elérhető áron lesznek majd igazán fejlett szexrobotok, mi fog történni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Már most is lehet kapni, szinte a megtevesztesig élethű babákat es a mesterséges intelligencia is egyre csak fejlődik..

Nem arra gondolok, hogy majd a nők egyedul maradnak, de szerintem meghatározóak lesznek ezek a robotok.

Nektek mi a velemeyetek?



2018. aug. 14. 12:13
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
77%

#27 „…cserébe én nem fogom lecserélni, nem bánok vele rosszul…”


Te ezzel azt írod, hogy valamiért cserébe nem csalnád csak meg, cserélnéd le a párodat egy másik nőre, nem bánnál vele rosszul. Nem azért, mert szereted, tiszteled, mint embert, és nem akarsz neki fájdalmat okozni. Nem azért, mert te egy olyan ember vagy, aki alapvetően is ilyen személyiségű, aki tud is szeretni, és boldoggá akarja tenni a párját, hogy ezáltal együtt is boldogok lehessenek. Miért nárcisztikus az, aki szeretne egyenértékű, nem elnyomott lenni? Nem több, hanem egyenrangúan kezelt ember egy kapcsolatban, akinek ugyanúgy joga van biztonságban éreznie magát, szeretve lenni, és nem csak akkor, ha a párja kedvére tesz mindenben, amit az elvár. Neked, és a hozzád hasonlóknak kellene megtanulnia, felfognia, hogy egy kapcsolat két emberből áll, és nem abból, hogy a másik megtesz érted mindent, te pedig cserébe csak a pozitívumait, az előnyeit akarod élvezni. Társas együttélés során nem csak elvárásokat, feltételeket kellene állítani, ugyanis a feltételhez kötött szeretet nem őszinte. Sok férfit meghallgat a felesége a nap végén, figyel az érzéseire, segít neki takarítani (közösen), de ezek a férfiak megbecsülik a feleségeiket, és nem valami alantasabb lénynek kezelik, hanem olyan valakinek, akivel kölcsönösen egymásért vannak, együtt tesznek azért, hogy kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatuk lehessen.

2018. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
13%
Ha elég élethű lenne, én biztos vennék. Nem kell eltartani, nem kell főzni, mosni, takarítani rá, és a fejlettebb mesterséges intelligenciák már most intelligensebbek, mint a legtöbb nő.
2018. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam én is mondani, üzleti szempontból is ostobaság lenne nem csinálni férfirobotokat a nőknek.
2018. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
#33 Leirtad azt a kapcsolatot ahogy mukodnie kellene a legtobbnek es 100 szazalekig igazad van, de a gyakrolat nem ezt mutatja.. Ha az egyik fel odaado es nem koti a szeretetét, figyelmét feltetelekhez, sajnos abbol nem kovetkezik az hogy a masik megbecsuli es ertekeli... Nemtol függetlenül...
2018. aug. 14. 14:19
 35/54 anonim ***** válasza:
91%
Miért gondolják a férfiak, hogy nélkülük majd nem leszünk boldogok???
2018. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
33%
#33-as, tudom milyen a "közös", a férfi munka az férfi munka, a női munkát meg csináljuk meg közösen, 30/70 elosztásban a férfi nyerte meg a díjat. tudod minden kapcsolatban a kommunikáció felelős sok rossz helyzetért, ezért kérlek szépen olvasd el még1x a hozzászólásom, s ne csak 1 szövegrészletet ragadj ki belőle, mert akkor oda vezet amit írsz. Ha egy egész mondatból kiragadod a felét, még a jelentése is eltér(het). Férfiként mondom, ráfaragtam már többször ezzel, s nem kérek belőle. Rendszeresen sportolok, figyelek a testemre, felhúztam komplett családra való otthont 0ról (többször is) egyedül családra tervezve, megspékelve jó fizu, kb luxus életet adtam nekik, a nőnek semmit se kellett beletennie sem anyagilag sem érzelmileg. mit ad isten ez se volt jó 1iknek se, sőt még a végén elvárták volna h én mossam a bugyijaikat, hisz a nőt meg kell becsülni. Minél többet adtál, annál többet követeltek, s végén az 50/50 az kb 0/100 lett. Azt mikor szembesítettem velük a viselkedésükkel, ugyanúgy kiragadtak félmondatokat, s a valóságot figyelmen kívül hagyták. Tudod mit? Akkor nem. robot, mgtow, bármi. (És ugyanezt látom az utcán is, szal nem vszínű egyedi eset vagyok, s sajnos a hozzászólásod alapján te is így viselkedsz).
2018. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
előző vagyok, #32-nek szántam az üzenetem
2018. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pozitív változás lesz.

A normális férfiaknak továbbra is az igazi nők kellenek majd, a "nekem mindegy, csak valamit hadd dugjak meg amin lyuk van" pasik meg végre leszakadnak rólunk.

Én nagyon várom.

N

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
25%
vicces, mert olyan meg nincs, hogy normális "pasi"...
2018. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
A tökéletlen emberek le lesznek cserélve tökéletes robotokra. Ez a jövőnk.
2018. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!