Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan jelek vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan jelek vannak, amikből kiderül, hogy a nőnek tetszik a férfi? Fontos, a nő szingli, a férfinek van kapcsolata. Szóval milyen jelek buktatják le az érzelmeit a nőnek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leginkább abból, hogy sokat van a közeledben, keresi a társaságod, vagy pedig jól láthatóan megpróbál elkerülni. Valahogy próbálja magára irányítani a figyelmedet. A közelséged olyan reakciókat vált ki belőle amit egyébként más nem. Ez lehet idegesség, leblokkolás, pirulás, remegés, elcsukló hang, megváltozott hangszín.
2018. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#9: Itt szerintem a legtöbben annyira agyatlanok, hogy azt sem tudják, kit/mit és miért pontoznak le, illetve képtelenek elfogadni, hogy nem minden úgy van, ahogyan azt ők elképzelik a maguk kis fantáziavilágában. Igaz, az évek során hozzászokhattam volna már ehhez, meg ahhoz is, hogy vészesen lecsökkent az oldal színvonala, "hála" az agyhalott és intoleráns emberkéknek, akik csak a saját "igazságukat" tudják mantrázni, de néha még mindig sikerül meglepetést okozniuk, hogy teljesen értelmes, senkit sem bántó válaszokat pontoznak le megfejthetetlen okokból, persze arra már nem futja tőlük, hogy ellenérveket sorakoztassanak fel, ha valamivel nem értenek egyet. Így persze nem lehet csodálkozni, hogy ennyi gyk-s kapcsolatai vannak a nullán, nem sok ész kellene annak belátásához, hogy az emberek különbözőképpen reagálnak az őket érő hatásokra.
2018. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most olvastam őket.

Az első pár emberkének mondom, nyugi, nem megcsaláshoz kellett az infó, hanem csak hogy tisztán lássak ezügyben.

Amúgy szinte napi kapcsolatban voltunk, de ez nem lesz már sokáig így. De attól még fogom látni utána is, amíg nem váltok munkát. Plusz ezek a jelek később is jól jöhetnek még dekódolásra.

2018. aug. 16. 12:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Pirul,hebeg habog
2018. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 12

Nyugi, én a múltkorinál, amikor pl az összes értelmes választ lepontozták valakik sorban, beírtam még egyszer, hogy adja ki a lelkem, jöhet még egy kör ha ez őt boldoggá teszi, mert én uygan pont letojom. ;D


Az a baj, hogy én is úgy vettem észre a válaszokból, hogy sokan kapcsolatot csak a TV-ből láttak itt, és az összes összegyűlt frusztrációjukat ami az életképtelenségükből és a nyomorukból fakad, itt adják ki. Ettől még az elgondolásuk egy darab kakival egyenlő ami az emberi kapcsolatokat illeti, de ez van.



Ja és ha már az ide nem illőségről beszélünk:

" ideges lesz ha egy másik lánnyal lát."

- Monjuk a csaj tudja, hogy a srácnak bartánője van. Mi a tökömnek lenne egy random/3. lányra féltékeny? Logic?

Ezt meg onnan mondom, hogy nálam is bejátszotta a srác, de ha picit is érettebb lenne valaki, tudná,hogy ha a barátnője mellett így viselkedik egy random nővel, az elég gázos. HA meg állítólag mégis scak tetszem neki, de a barátnője mellett nem is nekem, hanem másnak csapja a szelet, az meg kész idióta. Arról nem is bezsélve, hogy egy önbizalomhiányos kis pöts csinál csak iylen húzásokat, mert annyira nincs önbizalma, hogy másképp derítse ki, bejön e a szerencsétlen a csajnak avagy sem. Midnen esetre ez inkább szánalmas "kiugrasztás" ami értelmes embereknél fordítva slmel és meg lesz rólad a véleméyne. Max azt hiszi, hogy te is az a megcsalós suttyó vagy, aki mindenkinek teszi a széept, de hogy komolyan nem veszi az iylet senki, ha nem hül_ye, az is biztos.


Szóval ezt a féltékennyé tételtcsak a lúzerek alkalmazzás, ha nem akarsz szánalmas lenni, szerintem ne csináld.


És valóban értelmesebb lenne, ha a gondolataidat inkább a barátnőd felé irányítanád. Ha nekem nem jön be egy pasi, nem foglalkozom ennyit azzal, bejön-e. Te pedig- ha nem is ismered be kérdező-, most kezdesz rossz irányba menni, ha ezen fogsz agyalni, sőt, ennyire meg akarod tudni, hogy bejössz-e egy másik csajnak. Ha nem érdekelne, nyilván tényleg nem is érdekelne. Szóval csak óvatosan.

2018. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!