Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jóképű és izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű és izmos sem, akkor csak ronda barátnőm lehet?

Figyelt kérdés
Átlagos külsővel rendelkezem (arc, testalkat). Csak ronda lányoknál lehet esélyem? Az átlagos lányoknak is jóképű, sportos férfi kell.
2018. aug. 16. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, fejezéttek már be a rimánkodást. Csomó szeplős, ragya képű srácnak van szép barátnője.. miért? Mert nekik van egyéniségük és nem sírnak mindenféle oldalon, hogy "az átlagos pasinak nem lehet szép barátnője?" kérdésekkel.
2018. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Tanuld meg, ha pénz van van pina is. Ennyi. Szép már nem lehetsz, de ha teszel érte még gazdag lehetsz, akkor meg már mindegy milyen vagy meg hogy nézel ki.
2018. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%
Ahogy írja a kettes válaszoló,ha van egy kis pénzed,akkor van punci is. Pénzért bármelyik nőt megkapod.
2018. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Mikor unjátok meg ezeket a valóságtól elrugaszkodott kamu rinyákat?


Ha most ideírjuk, hogy "igen, csak ronda lehet", vagy azt, hogy "nem, így is lehet szép barátnőd", az mit változtat az életeden?

2018. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Azért edzeni még el lehet járni,ha már jóképűnek nem tartod magad.De tudom,egyszerűbb rinyálni.
2018. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

"Csomó szeplős, ragya képű srácnak van szép barátnője.. miért?"


Mi a baj a szeplős férfiakkal? Nekem tetszik a szeplő.

2018. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4

Jobb lenne végre beismerni ezt és nem hitegetni az embereket. A kérdések alatt is ezt olvasni, hogy elég az átlagos külső, aztán a valóság az, hogy ha átlagos vagy, NEM fognak érdemben foglalkozni veled.

2018. aug. 16. 17:04
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Úristen. Remélem mindhármótoknak lánya lesz majd.


Én egy ronda nő vagyok, de inkább dögök meg egyedül, mint hogy olyannal legyek kapcsolatban, aki beéri velem is ilyen rohadt leereszkedő stílusban.


Attól hogy valaki ronda, még ember... Basszus annyira gusztustalan ez a kérdés.

2018. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Semmi baj nincs velük, pont hogy azt mondom, hogy sok csúnya srácnak van szép barátnője. Azért mert ők nem rinyálnak. Van jó dumájuk, nem sírnak, ha elutasítják őket, hanem konkrétan beleröhögnek a nő képébe, ha elutasítja őket. Ez sok csajnak imponál.

De ez hogy itt hisztizek, meg a való életében is, persze hogy nem lesz szép barátnője.

2018. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy,hogy milyen belső társul az általad említett külsőhöz.

Nem mindegy,hogy van önbizalmad hozzá vagy egy rinyagép vagy.

2018. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!