Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jóképű és izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű és izmos sem, akkor csak ronda barátnőm lehet?

Figyelt kérdés
Átlagos külsővel rendelkezem (arc, testalkat). Csak ronda lányoknál lehet esélyem? Az átlagos lányoknak is jóképű, sportos férfi kell.
2018. aug. 16. 16:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hisztizel* akart lenni. Egyébként nekem nem kell szép barátnő. Az átlagos pont elég lenne.
2018. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szerinted/szerintetek hogyan van (nem ronda) párja annak a potom pármillió átlagos férfinak?
2018. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Jó a párom munkahelyén főleg férfiak vannak, kb 20-an dolgoznak ott, kb 150-t keresnek és mindegyik házas, van barátnője, az egyiknek most lett gyereke. Mindegyik átlagos kinézetű, apu testű 30-40 közti pasas.

Az én melóhelyemen van 3 portás, mindnek csak 8 általános van, de értelmesen, tájékozottak, jófejek. Minimálbért keresnek, az egyik házas, egyiknek komoly barátnője van, a harmadik meg váltogatja a csajokat. Teljesen átlagosak.

Egy ilyen rinyagép sincs a valóságban, csak itt a gyakorin.

2018. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Írjátok, hogy pénzzel megkaphatod a nőket, de tudjátok az nem szerelem. És ezt tapasztalatból írom.
2018. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Miért kell előadni hogy minden nő a pénzre megy ??? Annyira bosszant ez az általánosítás ..

akkor én js adjam elő hogy minden férfi lusta őszönleny akit ki kell szolgálni mint a csecsemőket mert nem hajlandó magára főzni mosni takarítani ??

Én is általánosoitsak ?

Mi van ha többet keresek mint egy férfi nemsokára? Hmm? Akkor is pénzre megyek? Persze úgy se vállalnám be a férfinak az egész fizetésem csak a felet a maradékot félre raknam a számlámon hogy legyen saját pénzem

N24

Am kérdező lehet szép baratnod nem a pénzen múlik

Legyél nyitott , spontán , kaland vagyo , stb

N24

2018. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek más a szép, más a ronda. De egy nagyon fontos dolgot nem szabad elfelejteni: semmire nem mész egy gyönyörű nővel, ha bunkó, buta vagy mindkettő stb stb -illetve de, szexre jó lehet-


Rengeteg aranyos, életrevaló nő van, akik valakinek nem tetszenek, valakinek meg igen..


Viszont bárkivel akarsz összejönni, -ahogy már valaki írta- ne valami ló nincs, jó a szamár is effekt legyen. Minden emberben vannak jó és rosszabb dolgok, ne csak a külső alapján keress.

2018. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de már nem tudok hinni a tündérmesékben, nekem semmi pozitív élményem nincs a nőkkel kapcsolatban.

Érdekes módon, ha vásárolok egy boltban vagy szolgáltatást veszek igénybe, a férfiakkal normálisan el lehet beszélgetni, segítőkészek, kedvesek, a nők meg úgy néznek rám, mint a leprásra, undorral a fejükön, vissza sem köszönnek, siettetnek, bármit csinálok, az úgy nem jó. Az egyetemi ismerőseim közül a fiúk akkor is rám köszöntek az utcán, ha előtte csak néhány szót váltottunk valahol. A nők meg úgy tettek, mintha nem is ismernének, amikor minden héten ugyanazon az órán ültünk és beszéltünk is párszor (többnyire kényszerből). A férfiak azt is megköszönik, ha ismeretlenként segítek nekik, pl cipekednek és kinyitom az ajtót vagy elengedem őket a járdán is biciklivel. A nőktől soha semmi köszönet, mennek tovább kaján vigyorral vagy egyenesen tolnak el az útból, amikor mondjuk én közlekedek szabályosan...


És ezt mind azért van, mert nem születtem jóképűnek. A jóképű haverjaimnak előre köszönnek a csajok, mindenben segítenek nekik, ajnározzák őket.

2018. aug. 16. 17:27
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem bejönnek az átlagos férfiak is, de a felszínesek nem, akiket csak a külső érdekel.
2018. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

Miért van az, hogy a hozzád hasonló férfiak elvárják, hogy a nők adjanak le az igényeikből, hogy nekik ne kelljen semmit tenni azért, hogy vonzóak legyenek a nők számára, míg ti nem vagytok hajlandóak ránézni sem az átlagos lányokra?

Nem jár kitüntetés azért, mert farkad van, cdak mondom.

2018. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ronda vagy átlagos
2018. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!