Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezen mit nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen mit nem lehet megérteni? Miért lennék emiatt hisztis?

Figyelt kérdés
Pár napja megbeszéltük, hogy ma elmegyünk strandra. Én emiatt készültem és megborotválkoztam, ami azt jelenti, hogy a mai napon "strandképes" vagyok. Erre a párom közli velem, hogy ő ma mégsem akar menni, menjünk inkább holnap vagy holnapután. Mondtam neki, hogy az időponttal nincsen semmi bajom, akár eleve készülhettünk volna holnapra vagy bármelyik másik napra, de az, hogy én most holnap vagy holnapután nem megyek strandra az fix. A szőrtelen bőröm az egy napig tart, holnap már gusztustalanul fog kinézni (látszik a szőr is és ki is pattog, piros lesz) és én úgy nem megyek emberek közé, napra, vízbe. Erre ő közölte velem, hogy hisztis vagyok és megsértődött.
2018. aug. 19. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Totál igaza van, nő létemre mondom. A febe sem kínlódna veled. Te beteg vagy, nem kicsit😂😂
2018. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg az vagy. Lazulni mész, nem csábítani.

32/f

2018. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Férfi létedre mit miért borotválod magad, az arcodon és hónaaljadon kívül?:D De most komolyan kérdezem:DD
2018. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
A borotválkozás az arcszőr nyírását jeleni. A kérdésedből viszont az derül ki, hogy az egész testedet szőrtelenítetted. Ezt még valahogy megértem. De hogy egy vagy két napos testszőrzettel nem mész strandra, az nem hiszti, hanem elmebaj. Bocs!
2018. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, gondoltam ez egyértelmű lesz....
2018. aug. 19. 13:10
 6/26 próbálokkedveslenni ***** válasza:
20%
Ideje megbarátkoznod az epilátorral.
2018. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig igen, lazulni és szórakozni mennék, de úgy nem tudok se lazulni, se szórakozni, ha tudom, hogy gennyes piros foltok vannak a testemen. Csúnya és emiatt nem akarom mutogatni, nem tesz neki jót a napsütés sem, viszketnek és fájnak és nem is tartanám túl higiénikusnak.
2018. aug. 19. 13:12
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Vihar a biliben.

És válassz olyan szőrtelenítési módot, amitől nem leszel egy nap múlva taszító varangy.

2018. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom se epilálni, se gyantázni, mert azt nem bírja a bőröm. Sokkal csúnyább lesz tőle a végeredmény. Milliószor próbáltam már és kozmetikusnál is voltam, de semmi. A krém pedig nem szedi le normálisan. Radírozom a bőröm, fertőtlenítem, használok mindenféle nyugtató kenceficét stb., de nem segített semmi sem.
2018. aug. 19. 13:13
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Pld ma leborotválod ès holnapra újra ki nő na ezt nem hiszem.
2018. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!