Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról, akik menő autóval járnak (BMW, Audi, Lexus stb. stb. ) és egy általános értelemben vett jó nő ül mellettük az autóban?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok a nőről?

Irigyek vagytok rájuk?

Mi jár ilyenkor a fejetekben?



2018. aug. 21. 15:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

A nőre semmiképpen nem vagyok irigy. Én is hasonló kocsit szeretnék majd, szép lakást jó helyen, pénzt a nyaralásra, de ezeket én fogom megkeresni és ezért teszek is.

23/N

2018. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

ÉN aztm,hogy ez igen kiváló ízlésed van ember jól tezsed,hogy nagy kanállal majszolod az életet.

Irigy inkább jó értelemben,hogy ezt az életet akarom.

Az,hogy motivál engem,hogy még többet dolgozzok meg fejlesszem magam.

2018. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

semmit, de komolyan.


tolom tovább a babakocsit.

2018. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Semmi többet nem gondolok róluk, mint egy középkategóriás autóban, vagy akár tömegközlekedésen együtt utazó párról.
2018. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Bmw, audi mitől lenne menő? Ha egy rolls royceal vagy valami lamborghinivel járkálna akkor irigy lennék, de ilyen kocsikra minek?
2018. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
5.: ízlések és pofonok. Inkább választanék egy jó Volvot, mint az általad felsoroltakat.
2018. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Semmit, legyenek boldogok.


(Amúgy tényleg, az Audi meg a BMW mitől "menő"? Kb bárki megveheti, teljes mértékben jellegtelen a megjelenésük is.. mi benne a különleges?)

2018. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Utolsó,ahaa.

Bárki megveheti akkor nézd meg ezeket.

Az első négyet nézd meg:

[link]


Nem hinném bárki megveheti meg azért igencsak komoly verdák ezek.

2018. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#8

Ahhoz képest elég sok panelproli veszi hitelre, vagy behozzák németbő' a szakadt bömöst... Több csóró ismerősömnek van BMW-je.

Nyilván lehet drágán is venni, de most kb bármilyen márkájú autóra el lehet szórni egy pármillát, ha újonnan, extrákkal veszed.

Szóval továbbra se értem, miben más, mitől "menőbbek", mint bármi más.

2018. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Mert jó,kényelmes,és szép.

Azért ezt a 4 első darabot nem tudja proli megvenni még lízingre sem.

Plusz hatalmas élmény egy ilyen kocsi.

Egyik japán fapados fos a nyomukba sem érhet.

Egyszer ülj be egy zsírúj Bömösbe vagy Audiba,nézd meg.

Én ültem és igen komolyak.

Ezzel szemben beültem Hondába is mondom mi ez a lefarcolt fos,két fillért nem ér,műanyag vacak,sima ülséhuzat semmi dizájn semmi világítás.

2018. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!