Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról, akik menő autóval járnak (BMW, Audi, Lexus stb. stb. ) és egy általános értelemben vett jó nő ül mellettük az autóban?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok a nőről?

Irigyek vagytok rájuk?

Mi jár ilyenkor a fejetekben?



2018. aug. 21. 15:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista utolsó,sőt szeretem magukat az indiaiakat,csak más kultúra,tehát én amit láttam nagyon egyszerűen élnek semmi különlegesség.

Nem bántom őket,van indiai haverom csak arra gondoltam másabbak,nem igényesek annyira.

Nem adnak annyira az öltözékükre sem,nem utazgatnak annyira.

Legalábbis akiket én ismerek ,,koszosak" komolyan,attól még csípem őket mint embert.

2018. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%

A pasiról azt gondolom, hogy kisebbségi komplexusos, és/vagy tudja, hogy az ilyen kocsival könnyű buta libákat felszedni, akiket tolhatnak.

A nő ilyen buta liba, és/vagy aranyásó, vagy és/vagy kisebbségi komplexusos szintén.


Ha drága az autó, és nem németből behozott kidobott dízel párszázért, akkor elgondolkodom, hogy a francba tudtak elkölteni annyi pénzt egy hulladékra, miért nem adták nekem :)

Meg még azt, hogy aznap lett e már cserélve a kettős tömegű lendkerék, turbo, és van-e tűzoltókészülék, és kalapács a kocsiban, hogy ha kigyulladna a motor, és bezárna a központi zár.

2018. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A férfi-jó kocsi kombóról bevillan, hogy milyen alpári, suta módon szokták vezetni ezek a gyökerek a luxus gépeket..aztán jót nevetek, hogy hányszor akadt már ki az ilyeneknek a szeme mikor ilyen MB Sprinter, VW T4 típusú lomhaságokkal köztük cikázva átröptettem a dugón..meg nekem is beugrik, hogy akár többet is bérelhetek ilyenből egyszerre szóval semmi sem akadályoz..


A férfi-nő egységről általában semmi sem jut eszembe, remélek nekik szép jövőt hiszen majdnem mindenkinek kaka egyedül..engem az egymással törődő párok késztetnek gondolkodásra, ahol hűlt helye játszmának, enyém-tiednek, stb..én marha pontosan kiszúrom, hogy kiket ajándékozott meg a sors igaz szerelemmel..nekik sokszor kocsijuk sincs


25f

2018. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Biztos jo neki. Marmint nem feltetlen lennek a helyeben, de o tuti ugy erzi, hogy minden osszejott, ennel tobb tuti nem jut rola eszembe de lehet, hogy csak siman le se...:D Norol plane semmit se gondolok.
2018. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. A férfinak van egy jó állása, így tudott magának venni egy jó autót. És szerencsés, mert van egy csinos barátnője, valószínûleg ő is jóképû. Nem vagyok irigy, ha szorgalmasan tanulok, dolgozok, akkor én is elérhetem ezt.
2018. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, őszintén? :D


Hitelre bármilyen "menő" kocsit meg lehet venni.

2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!