Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról, akik menő autóval járnak (BMW, Audi, Lexus stb. stb. ) és egy általános értelemben vett jó nő ül mellettük az autóban?

Figyelt kérdés

És mit gondoltok a nőről?

Irigyek vagytok rájuk?

Mi jár ilyenkor a fejetekben?



2018. aug. 21. 15:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

#10

Ültem BMW-ben, Audiban is, semmi extrát nem éreztem, nem azért autózok, hogy dizájn legyen meg világítás... majd ha ezekre vágyok, felülök egy ringlispilre. (Amúgy is, milyen dizájn? Láttál már BMW-t? Dizájn alapján, ha nem tudnám, hogy ez amúgy micsoda, azt hinném, hogy ez a legócskább legspórolósabb márka a világon, semmi egyedi forma, semmi vonalvezetés, vagy ha néha mégis, akkor könnyfakasztóan ronda :D )

Az autó egyébként is közlekedésre való, arra pedig tökéletesen alkalmas a japán autónk, és nagyon kényelmes is :)


Mindegy, igazából én értem, hogy valakinek arra áll fel, hogy egy ház ára van a feneke alatt, de attól még hidd el, nem "menő".

2018. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%

Akár fiad, akár lányod van, ezt a képet érdemes megmutatnod neki, ha kérdezi, miért kell tanulnia:

[link]

2018. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Semmit. Eszre sem veszem.
2018. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen nőkről azt gondolom, amit általában a nőkről gondolok.


Az ilyen férfiakat viszont kicsit sajnálom és magamban megmosolygom, mert tudom, hogy alapvetően téves úton járnak. Azt hiszik hogy attól boldogok, hogy két státusszimbólumnak tekintett dolgot birtokolnak. Pedig ez a két dolog az esetek legtöbbjében aránytalanul sok pénzbe kerül. Lehet hogy menő állásuk van, dől a zseton (pillanatnyilag), de ennek jó részét olyan dologra pazarolják, amik inkább okoznak nekik fejfájást és frusztrációt, mintsem igazi örömöt, és nem pedig magukra és a maguk jólétére, szórakozására fordítják. Az autót méregdrágán tudják csak fenntartani, és a csaj előtt is folyton virítani kell a lóvét, máskülönben könnyen átül egy másik bömösbe. És ez folyamatos feszültséget okoz a férfinak, hogy vajon holnap is fenn tudja-e tartani ezt az életet, és így igazából sohasem tudja a saját életét élni.

Nekem is volt BMW-m, kétszer is, habár nem a csajozásért vettem, hanem mert akkor nagyon tetszett. Ma már semmiképp sem vennék drága autót (pedig megtehetném), egyszerű középkategóriás és nem fiatal autóm van, igaz manapság már többet közlekedek biciklivel és repülővel, mint autóval.

Van egy ismerősöm, aki a csajozás kedvéért nemrég belevágott egy BMW birtoklásába. Csaja nem sok lett azóta sem, de annyi pénze megy el a gépezetre, hogy sokszor a Balatonig se jut el. Mondtam neki, hogy azért a pénzért amit elkoor a bömire, én évente kétszer megyek Balira meg Réunionra szörfözni néhány hétre (és milyen sok jó szörfös csajszit lehet ott felszedni a forró éjszakákra...), télen meg Chamonix-ba csuszikálni. Tudom, ez még nem egészen olyan élmény, mint gumit pörgetni a Szentendrei úton, na de mégis... ;)

2018. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

kit erdekel? tudod, en ismertem egy indiai hazaspart, egyikuk sem nezett ki jol es annyi penzuk volt, amirel ezek a "meno BMW-sek" csak almodnanak. es a feleseg nagyon okos, muvelt no volt, a ferfi igenyeinek megfelelt tokeletesen, mert ertelmes embernek az ertek nem ott kezdodik, hogy "jo no" es ennyit meghall/meglat es mar a gatyajaba ejakulal csillogo szemmel, mikozben a nyala csopog a foldre. namindegy.


tehat azt gondolom roluk, hogy szegenyek, milyen felszines lehet a lelkivilaguk.


aztan meg azt, hogy micsoda penzpazarlas ilyen kocsira kolteni (hacsak nincs annyid, hogy az a kocsi kb semmi a beveteledbol, eszre se veszed...)

2018. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Csak azt nem ertem h mert hiszi mindenki azt szinte hogy aki Audit vesz pl az fel akar vagni?

Pasimnak egy fel eves Audi A6osa van. Mefsem 3gy bekebzelt majom...es en oont szartmra mulyen autoja van!

2018. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Jó hàt indiaiakat hagyjuk igènyessèg szempontjàbòl,nagyon igènytelen nèpsèg,felesègük is ilyen koszos meg szőrös.

Lakàsuk is büdős meg àpolatlan.


Mièrt lenne felszínes az akinek fontos,hogy milyen a pàrja?

Bírom ezeket.

Az meg,hogy ki tudja termelni a BMW àràt tudod okos ember lízingel nem vesz autót havi 700 euró ès van egy k..va jó verdàd amiben èlmèny ülni,szervizelèse,gumicsere benne van a lízing díjban

2018. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Igazából valami nagyon fura embernek kell lennie, hogy gondolatom legyen róla. Lehet, hogy szánalmas, de én a kedvenc sorozataimról inkább gondolkodom, mint senki emberekről.
2018. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, igazából sokszor másodpercek alatt elfelejtem,amit látok,pláne ilyen jelentéktelen dolgokat, hogy ki kivel milyen autóban ült. Általában azon jár az eszem, hogy hogy tudom minnél gyorsabban elvégezni a saját dolgaimat.
2018. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#17

hat kepzeld, mindketto igenyes, 4 szintes csillogo-villogo hazban laknak, a ferfi bankigazgato New York-ban, szoval o nem eg BMW arat termeli ki... :) es nyilvan nem koszosan, budosen megy dolgozni, sot, ha akarna kokaint szivhatna luxus prostik szilikon mellerol, csak hat.. ismetlem magam, ertelmes embereknek nem ez az ertek.


nem felszinesseg, hogy fontos, milyen parod van. mint mondtam, ennek a ferfinak is fontos volt, hogy OKOS, ertelmes, tajekozott not vegyen el. tehat neked az igenyesseg es az elvarasok abban merulnek ki, hogy az asszonyodon mennyi mu dolog van? nahat, az tenyleg igenyesseg.


ps: nem csalodtam a magyar beszukult rasszista mentalitasban, lasd indiaik igenytelenek. biztos nagyon sok indiait ismersz elso kezbol es biztos en vagyok a hulye, akinek tenyleg van tapasztalata millionyi emberrel kulonbozo kulturakbol sokeves kulfoldi tartozkodas utan. meselj meg. :)

2018. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!