Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitudja magából ölni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitudja magából ölni valaki azt az érzést hogy ő kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
Nem végleg, csak egy kis időre...tudom hogy "tüneti kezelés" de szerintetek lehetséges az hogy érzéketlenné váljak ilyen téren? Hogy mondjuk randizgatok valakivel és telibesz.rom hogy lesz e belőle bármi vagy sem.
2018. aug. 21. 16:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy eljátszani eltudom...de engem az érdekelne hogy arra van e mód hogy tényleg ne érdekeljen? Hogy ne eljátszam, hanem valóban hidegen hagyjon.
2018. aug. 21. 16:48
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha randizgatsz, akkor ez biztos nem fog működni. Csak úgy lehetséges, ha valami olyasmivel töltöd az idődet, ami a figyelmed legnagyobb részét leköti. Utazás, extrém sportok. Nekem ez működött régebben...
2018. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne. Ha csalódtál jó nagyot vagy sokat egy idő után már nem érdekel. Nekem elég volt egy csalódás is ehez mert tojok a pasikra és a szerelemre is.
2018. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Tehát érzelmi nyomorék akarsz lenni?

Hajrá. ;)

2018. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez lehetséges lenne, már kihaltunk volna. Ez az egyik legalapvetőbb ösztön.
2018. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Én nem randizom, és bár jól lefoglalom magam, mégis előjön az érzés.
2018. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örök szenvedés ez. Nekem van párom, de mégis magányosnak érzem magam. Elmúlt már a szerelem, aztán mindig beleszeretek vmi elérhetetlen pasiba, akibe beleképzelem az ideálomat. Tehát amíg nem találsz rá az igazi szerelemre, addig mélyen legbelül mindig sóvárogni fogsz, bármivel is foglalod el magad.
2018. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha randizgatsz előbb utóbb lesz belőle kapcsolat is. Miért akarod kiölni?
2018. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem aktuális a kapcsolat, miért randizgatsz?
2018. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 bizonyos személyel szemben akarom ezt elérni...igazából csak vele szoktam találkozgatni, sajnos képtelen vagyok rá hogy megszakítsam vele a kapcsolatot teljesen (se elég erőm se akaratom hozzá) viszont szenvedni sem akarok tőle egyszerűen csak jól érezni magma. Akár mennyire istentelen az egész...
2018. aug. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!