Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaha is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaha is egy alfahím, ha megtalálja az igazi nőt? Megcsalta a barátnőit, nem volt még tartós kapcsolata, mindenkivel flörtöl. 30 éves a pasi.

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 00:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem alfahim.
2018. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta szexuális infantilizmus viselkedés súlyos lelki sérülésekből fakad.


Nem értem, miért gondolod, hogy itt a őn múlik a dolog.

Válaszolva is: amíg tart a lángolás, képes lehet a hűségre. Amint jönnek a kapcsoalt igazi része, a nyugodt fázis, a hétköznpaok, betegség, stb, már ne biztsos, hogy egy csinos nővel nem dugna félre. Hiszen kell neki az izgalom.


De maximum ha 40-50 éves korában elő jön a híres kapuzárási pánik, na az ilyen fajta keres szeretőt.


U.I: Egyébként nem értme, hogy lehet beleszeretni vagy tartós apcsolatot akarni iylen férfitől? Nőként kérdezem. Én is ismerek ilyet, barátnője melett is csapta a szelet végig nekem is. Az egy dolog, hogy mint pasi vonzó a határozottsága és dominanciája. Talán még kapcsolatot is akarna tőlem- főleg, hogy nem kapott meg. De könyörgöm, ki akar egy ilyen emberrel párkapcsolatot? A fenti miatt még tisztelni sem tudom, tisztelet nélkül meg nincs szerelem. Én látom a valódi arcát a viselkedés mögött( félelem, kezelni képtelen problémák, amivel nem néz szembe), és hidd el, elég esendőek ezek a férfiak valójában. Szóval a szexuális vonzalom egy dolog, de rajongani nem tudok pl érte.


Ahhoz egy igazi férfi kell, aki nem csak mutatja a magabiztosságot, hanem belül is jóban van magával. ;)

N

2018. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
9-es, én ismertem egy srácot, aki ilyen volt, 18 évesen felkötötte magát. A szülei persze elsunnyogták, hogy bármilyen felelősség őket illeti, amiért a fiukból ilyen labilis érzelemvilágú emberkét neveltek. A lányt hibáztatták a történtekért természetesen.
2018. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom azt a lánykát, aki képes összejönni vele. Én nem bíznék olyan férfiban aki sok barátnőjét lelkiismeret nélkül csalja és nem mentség erre sem az hogy "alfahím", sem az, hogy nem volt szerelmes a lányokba, nem látta igazinak őket. Ha nem szereti őket, ne jöjjön össze velük. Ha nem tudja elképzelni velük az életét, akkor szakítson velük. Hülyíteni őket és megcsalni gáz dolog.
2018. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A kedvedért majd biztosan.
2018. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek megy a zöld kezecske,egyetértek egytől egyig mindenkivel! Szerintem sem változik meg egy ilyen pasi.

Nekem sok-sok évvel ezelőtt volt vele kapcsolatom,de nem jártunk,csak egy szex volt.....fiatal voltam,beleszerettem,nagyon helyes pasiról van szó! Viszont láttam rajta,hogy féltékeny,amit furának találtam.....később akart volna kapcsolatot is,de én elküldtem.

Annyira bánom már,hogy időt pazaroltam rá! Nem is értem,hogy szeretettem bele..... De az ember a hibáiból tanul.

Állítólag van barátnője és megváltozott,jófiú lett,de szerintem ez csak mese habbal.

2018. aug. 22. 09:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki 30 éves koráig nem képes normális emberi kapcsolatra annak segítségrevan szüksége mert beteg.
2018. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Háát peeerszeee... Hiszen minden nője azt hiszi hogy ő aztán megváltoztatja. Aztán félreállítják :)
2018. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem soha úgy hogy én magam is férfi vagyok. Nagyon közeli ismerősöm, elég sokszor megcsalta a párját pedig hosszú évekig voltak együtt, majd jött az eljegyzés, azért az esküvő előtt még letolt egy menetet más nővel, majd büszkén mondja, Isten színe előtt házasodik össze ő soha nem csalja már meg úgy a párját úgy hogy az a felesége. Alig 1 éve voltak házasok mikor az én szemem láttára egy buliban majd kiesett a nyelve úgy nyalta falta az ott felszedett nőt.
2018. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó irányba nem valószínű.
2018. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!