Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul kellene éreznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene éreznem magam a lent látható, velem kapcsolatos tények töredéke miatt?

Figyelt kérdés

- Megvetem a sz***alitást, de főleg a róla való, nyílt beszélgetéseket. Legfeljebb: "Csendben kell művelni, nem pedig kitárgyalni."


- Zavarba hoz a fentebb említett témakör, feldúl lelkileg.


- Igaz, hogy sok személy (és a természet) számára az élet elengedhetetlen része, de saját szemszögemből megközelítve, időnként, néha gyakran: állatiasan ösztönösnek tartom, amely elveszi emberi méltóságunkat.


- Szégyellem, hogy néha a vágy elhatalmasodik a testem fölött.


- Úgy vélem (ha az adott illetőknek "muszáj" is), felesleges 28-30 év alatt gyereket vállalni, de lehetőleg akkor sem sokat.


- A hetero- és az aszexualitás határán állok.


- Büszke vagyok szüzességemre, de nem hangoztatom. (A jelenlegi Kivételes esetnek számít.)


- Gátlásos vagyok, és nem szokásom efféle magánügyeket nyíltan kezelni.


- Mégis, időnként vágyom egy megértő társ után, a magam feszélyezett elképzeléseimmel. Ugyanakkor érzem, hogy a saját természetem/életvezetésem nem tűrné meg egy barátnő jelenlétét.


25/F


2018. aug. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene rosszul érezned magadat, de a saját későbbi jóléted érdekében egyértelműen el kellene döntened, hogy voltaképpen mit akarsz.
2018. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed magad emiatt? Nem? Akkor ne is érezd. Ha igen, akkor meg gondold végig, hogy mit akarsz az élettől, és mit tehetsz azért, hogy ezeken a dolgokon segíts. Igazad van abban, hogy másoknak az égvilágon semmi köze a nemi életedhez (vagy akár annak hiányához), szóval okod semmiképpen nincs arra, hogy emiatt rosszul érezd magad.
2018. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Értelmetlen magaddal harcolni. Nem attól lesz méltóságteljes valaki, hogy elnyomja az ösztöneit. Sőt ettől van ennyi depis ember is. Már túl mesterséges az életünk és ami természetes lenne tagadjuk vagy elnyomjuk. Nem jó ez neked se.


Nem kell rosszulérezned magad, de azért törekedhetnél kis nyitotságra, mert ez így szerintem nem lesz jó.

2018. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De hisz leírtad, hogy te szinte csak alig vagy szexuális. Ez nem betegség, de ha még az is lenne, akkor sem kellene rosszul érezned magad. Rendellenes, de teljesen normális dolog, hogy ilyen vagy. Annyi a lényeg, hogy egy hozzád hasonló embert kell találnod párodnak. Nagyon nehéz lesz, mert kevesen vagytok sajna 🙂
2018. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rosszul érezned magad de be kell látnod, hogy valamilyen szinten az ember is egy ösztön lény. Nem lehet, nem szabad teljesen elnyomni. A mérték számít. Különbség van aközött, hogy valakinek meg van az élete és szereti a szexet és beszél is róla, meg aközött akinek ekörül forog az élete ahogy belépett a pubertásba.

Az első fele szerintem normális. A többség ilyen. Te a ritkábbik változatot képviseled. Nőben is van ilyen. Sokat olvasok itt is ilyen hölgyekről.

Tehát nem elképzelhetetlen, hogy találj valakit avel meglehet valósítani olyan kapcsolatot amiről beszélsz.

2018. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valóban, nagyon bizonytalan vagyok, szenvedek mindettől.


Örömömre szolgálna, ha beszélgethetnék valakivel.

2018. aug. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!