Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne lennétek-e egy komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek-e egy komoly, hosszútávú, viszont nyitott kapcsolatban? Írjatok kort, nemet is!

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 16:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%

Én kipróbálnám egyszer.


Sok olyan pont van benne, ami egyszerre fedi a tudatosságot és a szükségletek kielégítését.


Egyszer sajnos eljön az a pont, amikor az egyik fél talál egy jobbat, és akkor azt mondja, hogy vele folytatja, és a ti kapcsolatotoknak vége. Ekkor neki ugyan maradéktalanul kielégülnek a szükségletei, de neked viszont ott van egy bazierős kötelék, amiben megszakad a szíved. De ha azt nézzük, akkor ez a dolog ugyanúgy benne van a komoly kapcsolatokban is. Sokszor próbálják egy-egy hullámvölgyben, hogy majd változtatnak, majd jobbak lesznek, majd párterápiáznak, majd közös lakáshitelt vállalnak 😃. Vannak akik személyiségileg összeillenek, és működik is, és pont emiatt a nyitott kapcsolatosoknál is működik ez a felállás (hiszen akik személyiségileg összeillenek, azok nem találnak másik jobbat, csak sajna az emberi természet és szükséglet nem monogámok (a szerelem monogám, de az csak max 2-3 év)).

De akiket csak a szerelmi elvakultság hozott össze, azoknak felesleges erőlködniük. Ha nincsenek közös célok, nem illenek az elképzelések és a személyiség, akkor nincs értelme, és mindkét fél előbb továbbléphet egy számukra sokkal kielégítőbb kapcsolatba, vagy szingliségbe, vagy amire épp szükségük van.


Én így gondolom a dolgot. Viszont egy nyitott kapcsolatba nem lehet beleugrani. Óriási önismeret és tudatosság kell hozzá. Aki féltékenységgel bajlódik, meg csak a monogámiát tartja elfogadhatónak, meg azt sem tudja mik a szükségletei, annak nem sok keresnivalója van ennél a témánál 🙂

És mindezt egyértelműen kell tudni kommunikálni egy nyitott kapcsolaton belül, ezért a vitakészséget és az asszertivitást is kiemelném.

És ez csak néhány fontos elem. És ettől nem szabad elvesznie a spontenaitásnak, sőt pont ennek a stabil keretnek kell biztosítania, hogy azon belül végtelen lehetőség legyen a spontenaitásra a párunkkal és a szeretőkkel egyaránt. Tökéletesen, megbántás nélkül, a leghatékonyabban kielégítve az emberi természetből adódó szükségleteket.

2018. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

17

Elvàltatok?

2018. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Kb. 1 évet adott kettőnknek. Ha nem lesz jobb, elmegy. Én nem akartam válni, sose venném el őt a gyerektől. De talán jobb lesz így. Irreális elvárásai vannak felém, amit nem tudok teljesíteni, szóval szerintem el fogunk válni.

2018. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
25%
úgy nyitott, hogy a csaj, csak dugópajti igen. 30F
2018. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%

Nem, soha.

Ha nyitott, akkor nem komoly,szerintem a kettő kizárja egymást.

38/N

2018. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
44%
#21 tökéletesen leírta. Mennyi prűd, álszent, álomvilágban élő nyomorék van itt.
2018. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nálam a nyitott kizárja a komolyat, szóval nem.
2018. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
23%
jelenleg is igy élek. van asszony de dugok mást is............... 49/F
2018. aug. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
65%

Igen,mert aszexualis vagyok,keptelen lennék tul gyakran szexre,ugyhogy ngyugodtan amit en nem tudok neki megadni,nem zavarna ha mashol keresné

23/N

2018. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
15 éve benne vagyok egy ilyenben, én vagyok a harmadik fél (a "házibarát"), nagyon jól megvagyunk.
2018. aug. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!