Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelentheti azt hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Ma busszal mentem valahova és a sofőrrel ismerjük valamennyire egymást mindig mosolygunk egymásra, és ma amikor adta ki a jegyet akkor hozzáért a kezemhez meg még olyan 3-4 másodpercig biztos szemeztünk. Szerintetek ez jelentheti azt hogy nem vagyok közömbös számára?

2018. aug. 26. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, csak ilyen az ember, kedves es kesz.
2018. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hat nektek aztán nagyon rossz életetek lehet ha ennyire nem akarjátok más ember boldogságát...kívánom hogy érjen valami boldogság az életbe titeket vagy teged, mert szerintem az utolsó két válaszoló egy személy
2018. aug. 27. 06:40
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Kislàny, itt szerintem szó sincs irigysègről.

(Mellesleg én pl boldog hàzassàgban élek, szóval nem hinném, hogy az analízised pontos :) )

Sokkal inkàbb arról, hogy ha picit viszaolvasol akàr itt az oldalon, messze nem te vagy az egyetlen, aki hasonló sztorit ír ki buszsofőrről, ès mellesleg nagy kujon mindegyik...

Persze, hiszen te még egy olyan kislàny vagy aki egyből lehidal attól is, ha ràmosolyog. Meg még a màsik 4-5 akivel hasonlóan bànik, ha te épp nem vagy jelen...

Egy korban hozzàillő nő màr pontosan tudja, hogy milyen a pasi, nem véletlenül keresgél a te korosztàlyodban, ès nem a sajàtjàban.

Baromira nem irigyeljük a boldogsàgod, csak realistàk vagyunk.

De hidd csak amit akarsz, maximum meglepődsz...

2018. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem ellened vagyunk kérdező,de látjuk a tényeket.. te meg nem!! Mellesleg ,ha nem látnád a százalék más ,szóval nem egyek vagyunk!!

Szimplán csak kedves a sofőr mivel ez a dolga!! De mássz rá majd meglátjuk.

Nekem is hasonló amúgy a szitum,ugyanúgy buszsofőr ,csak tudod ő már lépett felēm,randiztunk is,ti meg másfél év alatt semmire nem jutotottatok. De legyen neked igazad ,sok sikert !!!

2018. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jo én elhiszem hogy nem ellenem vagytok hiszem miért is lennetek

És az is lehet hogy van valami igazság abban amit írtatok

De én meg mindig reménykedem hiszem par napja beszéltünk egymással, o kezdeményezte és ez csak jelent valamit vagyis remelem, de majd lesz ami lesz

2018. aug. 27. 11:46
 16/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?

1,5 éve tart ez a dolog,ebből nem.lesz semmi sajnos. Amelyik pasi akar egy lányt lép felé! Szimplán kedves veled,lehet tetszel neki,de ennyi!

35/N

2018. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én 18 éves vagyok

Igen 1,5 éve tart kb de ebben a masfel évben voltak olyan időszakok amikor több hónapig nem talakoztunk, meg olyan is amikor én nem éreztem iránta semmit és nem is mosolyogtam egyáltalán rá meg semmi

2018. aug. 30. 08:57
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Úristenn
2018. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
??
2018. aug. 30. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!