Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit számít a megjelenés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít a megjelenés? Csak az a fontos amit kifelé mutatok?

Figyelt kérdés

Cuki vagy. Most meg hűha, iszunk egy kávét.


Ennyire felszínesek a férfiak. Egy kis smink meg gála cucc és megáll az eszük, már már jézusi csoda és látni kezdenek? Utána meg megy a sírás rívás, mert nemleges a válasz, mert nem érdekelnek.


2018. aug. 29. 14:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Olvastad mit írtam. Korrepetálás, az órára úgy éreztem, hogy onnan mentem tovább, családi szülinapra, nem mindig ünnepelsz 100éves dédszülőt, és olyan helyre mentünk....

Nem a pasinak akarok tetszeni.

Pláne olyan srácnak, aki szerződött, számlázott összeget nem akarja kifizetni, és otthoni munkáját sem végzi, és csak néz mint hal a tepsiben, ha rákérdezek az mi fán terem...

2018. aug. 29. 17:21
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

CSak azt nem értem még, hogy a kérdező eddig melyik bolygón élt. Most döbbentél rá arra, hogy a férfiak vizuálisabbak? Képzeld igen, a férfiak fogékonyabbak a külsőre általában.


Ez mondjuk még nem egyenlő a felszínességgel, mert pl ahogy jobban megimserné ezt a hisztis stiklidet, nem maradna kb egy sem melletted, sminkelhetsz meg gálázhatsz akárhogy.

N

2018. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Látom nem jön át a gondom... És nem esik le, hogy nem az a bajom, hogy csak csini csaj kell neki.

Eddig elbsztam az óráira egy csomó szabadidőm. Az se hatotta meg, hogy kivágják az iskolából, ha nem teszi le a vkt, mert saund bulik nyár, és három napig nyaggat ott, hogy csak még egyszer. Az azt megelőző óránk azzal telt, hogy oda se figyelt mit mondok neki, a paprikás krumpli receptjét is simán leírta, és fel se tűnt neki.... A kisírt órára érkeztem gála cuccban, ahol azzal kezdett, hogy akkor meghív kvra, menjünk csendes helyre, és amúgy mizu velem, és hű de jól nézel ki, van programod, menjünk moziba, de az alkáli 1500ft/3ora azt sokalta azt megelőzően.... Na köszi nem... És bocs, ha ezek után picit kiakadok a vizuális ingerekre adó pasikra.

2018. aug. 29. 17:39
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a szitu, hogy egy diákod elhivott randira teged, amikor pont ki voltal oltozve és nem lett semmi belole. Ha Jól értem. Es ez neked rosszul esik.

Szomoru.

Vannak az életben rosszul sikerült randik, fogadd el. Lépj tovább.

2018. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A diákom háborodott fel. Nem én.

Engem a hozzáállása háborít fel, úgy mindenhez.

2018. aug. 29. 17:47
 16/19 anonim ***** válasza:
A megjelenés igenis ennyit számít. Nemcsak azért, mert a nők a "szebbik nem", és a férfiak jobban megnézik - ez az élet más területén is így van. Állásinterjúra szerinted jókedvéből öltözik ki mindenki díszmagyarba? Fenét. Azért teszi, mert a HR-es ez alapján is ítél, és ha mackógatyában, micisapkában, farmerdzsekiben jelenne meg, úgy vágnák ki, mint macskát egészségügyi sétára...
2018. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idos tanarno amugy ? Kis diák fiucskákkal kezd ki ?-tehat sacra ön 40 koruli a diák meg 20-22 eves ugye ? Nincs kicsit kis fiu komplexusa? Amugy ha egy fuatal komuves szakmunkással menne randizni akkor többet is kapna a kv-nál .
2018. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy egy az egyben " A zongora tanárnő " cimű film jutott eszembe. Láttam már rengetegszer !!!! Őn is valami ilyesmi tipus lehet .. priviben beszélgethettünk ! :'D
2018. aug. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát te zéró vagy tényleg. Ugyan másold már be, hol írtam, hogy kikezdtem vele... Na mindegy is.


Nem tanár, megbízásos oktató, óraadó vagyok, és vállalok magán diákot, ha úgy adódik. A diákom meg majd velem egy idős, csak ő eddig "tanult". Tudod van aki azért megy tovább tanulni, hogy ne kelljen dolgozni, más meg azért, hogy olyan munkája legyen, amibe nem döglik bele.

2018. aug. 30. 04:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!