Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hízzak pár kilót a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízzak pár kilót a barátnőm kedvéért?

Figyelt kérdés
A párom külföldön dolgozik év végéig. Nemrég említette, hogy esetei a macis férfiak, és hogy nem bánná, ha egy kicsit én is meghíznék. Először azt hittem, hogy viccel, de aztán többször is mondta. Arra gondoltam, hízókúrázok egy kicsit a kedvéért, decemberig növesztek egy kis pocakot. Most 183 centi és 76 kiló vagyok. Szerintetek négy hónap alatt fel lehet szedni kb. +10 kilót? 86 kilósan lesz már hasam? Kérlek, kioktató hozzászólásokat ne.

2018. szept. 10. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem igen. Meg van az a magasságod hozzá, hogy jól álljon:) Lepd meg:)
2018. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Csak ha te is szeretnéd. Az elhízás visszájára is elsülhet, és a mackós alkatnak azért az a különlegessége, hogy érződik alatta az izom is. Valahogy úgy kéne híznod, hogy közben izmot is növesztesz.

Amúgy persze, 4 hónap alatt meg lehet hízni. Kérdés, hogy te ezt akarod-e és boldog lennél-e a végeredménnyel. Az sem biztos, hogy jól állna. Azért ha a párod így jött veled össze, ahogy most vagy, akkor annyira nem lehet elvárás részéről felhizlalni téged.

2018. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Kioktató hozzászólásokat ne? Akkor csak azt fogadod el, ami fejbólogatva azt mondja, hogy igen, hízzál meg? Hát tőlem azt nem fogod megkapni!


A párkapcsolat nem arról szól, hogy a másikat a saját képünkre alakítjuk. Most te ezt fogod csinálni, hogy hagyod magad, hogy ő kedve szerint alakítson téged, ahogy neki tetszik.


A hízás gusztustalan, egészségtelen. Ne hízzál. Ha ő nem fogad el téged így ahogy vagy, akkor nem kell veled lennie. Az egészséged fogja bánni. Ruhatárat kell majd cserélned, nehezebben kapsz levegőt, nehéz lesz felmenni az emeletre, a szex is nehezebben fog menni...stb. És beállsz a kövérek sorába. Hisz hazánk így is a világ 4. legelhízottabb országa. Te is bele szeretnél tartozni?

2018. szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A macis NEM a nagy hasat jelenti, hanem egyenletes elosztast
2018. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

14 kilót kell felszedned legalább. én 183 centire 79-80 között ingázok, de így is vékonynak mondanám magam. Van egy kollégám aki 85 kg ugyanekkora magasságra, de ő is inkább vékonyabb. Szóval a 90kg is lehet kevés és fel kell menned 100ig ami elég nehéz.

A barátnőd fogadjon el olyannak amilyen vagy. Vagy kössetek kompromisszumot. Te hízol, ő pedig csináljon valamit, ami számodra ideális. Ne legyél papucs. Mond meg neki!!

2018. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hat szerintem eddz izmaidra es egyel tobbet (EGESZSEGES KAJAKAT). ettol nagyobb darab leszel, de nem elhizott, egeszsegtelen. arra senkinek sem kene sarkallnia a parjat, hogy rombolja az egeszseget.
2018. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Tönkre akarja tenni az egészségedet, csak mert neki az tetszik?


Tartson disznót, hizlalja azt.

2018. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg vagy örülve? Hízni szeretnél a barátnöd kedvéért? Hová lett az önbizalmad és a tartásod? Milyen szerelmi kapcsolat az, ami a testsúlyra korlátozódik? A jelenlegi testsúlyoddal ismert meg és szeretetett beléd. Vajon mi (vagy ki) inspirálja, hogy most hirtelen egy pocakosabb pasit akar? 1+1=?

Hiába, a szerelem vak, és tessék, itt a „hasznos“ válaszom: még többet is hízhatsz 4 hónap alatt, ha a következöket étkezed: cukros, zsíros, fehérjeszegény, naponta minimum 5-ször, de jobb a hatás, ha többször beiktatsz köztes (tízórai, uzsi+ Snack) étkezéseket. Alkohol és kifejezetten sós kaják is elönyösek. Ne vizet, hanem üdítöket igyál. A sport, a mozgás tilos. Liftet használj, ne lépcsözzél. A leghatékonyabb, ha evés után egyböl le is ülsz a tv, pc, IPhone, stb. elé.

....és pár hónap múlva felteheted a következö kérdést ezen a honlapon:

„A barátnöm kedvéért felszedtem 10 kg-ot, de most mégis faképnél hagyott. Az új barátnö-jelöltem az izmos, vékony fiúkra bukik. Hogyan tudnék a 2 hét alatt 10-kg-ot leadni? Jó lenne még egyidejüleg izmot is felépíteni. Segítsetek!!!“

2018. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnéd, akkor semmi akadálya szerintem :)
2018. szept. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vázold fel neki, hogy ha hízol, akkor valszeg a szerszámod is rövidebb lesz. Az ágyéki zsírréteg oda is elér, és ha körbeveszi a pöcköst akkor értelemszerűen rövidebbnek érződik/látszódik/tűnik.

Nekem ez pl a férjem esetében jól jött, de a te adottságaidról nem tudok nyilatkozni. Viszont én ebből a szempontból azért nem javasolnám a dolgot. Meg amúgy nem is egészséges.


Ha úgy jöttetek össze, hogy nem voltál mackós, akkor szeressen most is úgy.

2018. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!