Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ez neki rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ez neki rosszul?

Figyelt kérdés

A volt párom szakított velem, mert úgy érezte nem működik, nem érzi már, amit, nem akar velem lenni.


Elfogadtam, nehezen de elfogadtam.


Eljárok barátnőkkel, szórakozni, csajos estézni, és vissza hallottam hogy ezt nem nézi jó szemmel.


Ő akart ebből kilépni, nekem nagyon sok időbe telt mire felfogtam és elfogadtam.


Miért csinálja ezt? Miért baj az, ha továbbléptem és igyekszem megtalálni a helyem és boldog lenni?


2018. szept. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Egójának esik csak rosszul. Azt hitte, hogy majd könyörögni fogsz neki, hogy maradjon veled.
2018. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Zavarja, hogy nélküle is feltalálod magad és van életed. Hogy nem tőle függsz. Ez semmi másról nem szól, csak és kizárólag arról, hogy ő azt hitte, a te boldogságod csak tőle függ, és most meglepődött, hogy mégsem vagy annyira egyedül nélküle. Gondolom valahol mélyen arra számított, hogy ha egy idő után megunja a magányt és dugni akarna, akkor arra ott leszel neki, mint egy koszos zsepi, amíg nem talál újabb barátnőt. Minthogy (szerencsére) nem így van, hát csalódott, és most más csatornákon próbálja az önbizalmad csökkenteni.

Ez csakis róla szól. Neked meg hajrá, hogy túl legyél rajta. Ha ennyire önző, akkor jobban is jártál a szakítással. Hidd el, lesz jobb. Gondolod, hogy azt jó szemmel nézné? :)

2018. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!