Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2018-ban átlag mennyi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018-ban átlag mennyi egy barátnő rezsije?

Figyelt kérdés

Nyilván van egy alap összeg/kiadás amit egy barátnő havi szinten elvisz. Mert ugye szingli élet mellett nem költünk (páros) wellness hétvégékre, koncertekre, utazásokra, strandra, nyaralásra ésatöbbi.

Egy ideje szingli vagyok, 1,5 éve kb, szóval azóta nem tudom mennyivel növekedtek az "árak" legutóbb havi 60-ból kijöttem.

Akik azt mondják, hogy náluk minden felesbe van fizetve stb, azok inkább ne is válaszoljanak, az nem érdekel engem és a kérdés sem erről szól. Tehát akik kapcsolatban vannak, azok mennyit költenek egy hónapban a barátnői kiadásokra?


2018. szept. 17. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%
Remélem te semennyit se fogsz költeni, mert a bunkóságod alapján meg se érdemled, hogy párod legyen.
2018. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
1-es csak a kérdésre, köszönöm. (ez vonatkozik a többi offolni és személyeskedni akaró válaszolóra is)
2018. szept. 17. 16:55
 3/61 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kb 90.000-100.000 ft között lehet. De ha nincsenek nagy igényeid, akkor megúszhatod a feléből is. ;)
2018. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
26%
Ez kb ugyan az, mint a bérlakás. ;)
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
17%

Attól függ,én se engedem a felesbe fizetést,én vagyoka férfi,tehát ez a felesbe fizetés nálam se pálya.

Kérdésedre válaszolva.

Mivel eddzünk ezért 14.000 kondibérlet,néha veszek neki minőségi cipőt,kaját csak én veszem marhahús,csirkemell,zöldség gyümölcs ez heti 35.000 Ft kb.

140.000 + 14.000 = 154.000 de ebbe én is benne vagyok.

Wellnesz nincs minden hónapban de akkor számoljunk rá mé egy 100.000Ft-ot havonta kb.

Nyilván kocsival megyünk mindenhova mert magassarkúba meg miniszoknyába nem ültetem a büdös BKV-ra,az is egy 50.000 kb. az üzemanyag de sztem ennyi sincs,legyünk durván.

2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
80%
Anyád rezsije mennyi volt? Lehet meg kéne tőle kérdezni és abból kikövetkeztetni. :O
2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
74%
Egy feleség rezsijének a duplája. Gyorsan nősülj meg, akkor akcióban olcsóbban jössz ki.
2018. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
93%

Minek írsz ki egy egyértelműen provokációnak szánt kérdést, ha utána nem bírod elviselni az oltást? Vagy embereket tárgyiasítani csak neked szabad? :)


Mindenesetre a kérdésed alapján, neked biztosan többet kell fizetned havonta 60-nál, hogy bármilyen nő is melletted maradjon, mert értelmes nő ilyen sekélyes férfival nem áll össze, de azoknak akik csak a pénzre mennek biztos jó leszel. Szóval te számolj 80-al alaphangon. Ha azt akarod, hogy úgy csináljanak mintha kedvelnének is 100-al. A normális nőket meg, akik nem fizetősök hagyd meg a felnőtt férfiaknak.

2018. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
8%

ÉN értem kérdező mire céloz.

Egy kapcsolatot menedzselni kell,nem az,hogy pénzen veszem meg a nőt,de mi vagyunk a férfiak nekünk kell a pénzt kitenni az asztalra,ez evolúció PONT.

Egy értelmes kalibrált nő felesbe fizetésre kivág,egy igazi férfi meg el se fogadná,hogy a párja bármit is fizessen.

Plusz neked is érdeked,hogy szexi párod legyen és ezért neked is áldoznod kell valamennyire,ragyogtatni a nőt.

2018. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
7%

Jaj a sok kis aranyásó hogy felháborodott a kérdésen, pedig nem is nekik szólt, hanem azoknak a férfiaknak, akik állják a barátnőjük (nagyja) költségeit. Ez egy létező jelenség, szóval nem kell pampogni.

Kérdező, úgy számold a rezsit, hogy egy ku.rva kb. 10 ezer egy menet, szóval ha 100 ezret költesz a nődre, akkor elvárható minimum 10 dugás, bár itt bele kell számolnod, hogy itt mindig ugyanazt a lukat dugod, a kur.váknál mmeg válogathatsz. Szóval nagyon jól kell szopnia, hogy megérje az árát (az időt és a pénzt, amit rá költesz).

2018. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!