Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2018-ban átlag mennyi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018-ban átlag mennyi egy barátnő rezsije?

Figyelt kérdés

Nyilván van egy alap összeg/kiadás amit egy barátnő havi szinten elvisz. Mert ugye szingli élet mellett nem költünk (páros) wellness hétvégékre, koncertekre, utazásokra, strandra, nyaralásra ésatöbbi.

Egy ideje szingli vagyok, 1,5 éve kb, szóval azóta nem tudom mennyivel növekedtek az "árak" legutóbb havi 60-ból kijöttem.

Akik azt mondják, hogy náluk minden felesbe van fizetve stb, azok inkább ne is válaszoljanak, az nem érdekel engem és a kérdés sem erről szól. Tehát akik kapcsolatban vannak, azok mennyit költenek egy hónapban a barátnői kiadásokra?


2018. szept. 17. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20ezerből megvan a barátom kényeztetése. Nem lakunk együtt, ezek közös programok, illetve csak az ő része, a rá költött.
2018. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes, hogy az ilyen kérdéseknél mindig felbukkanak az "én is ugyanannyit fizetek, sőt többet, nálam lakik, stb" válaszokat adó nők, holott az a büdös nagy igazság, hogy a valóságban nem ez a helyzet! :DD Az ilyen nőkön csak röhögök akik itt bizonygatják, hogy dehátdehát én is ugyanannyit fizetek...:DDD
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
79%

22-es, lehet, hogy azért röhögsz, mert veled csak pultos meg körmös lányok állnak szóba, nem tanult, normális munkával rendelkező nők. Én nem bizonygatom senkinek, hogy a kapcsolatunk elején a férjem költözött hozzám, mert az én lakásom közelebb volt a munkahelyéhez. Ez mindkettőnknek tökéletesen megfelelt, ettől ő még nem lett kevésbé férfi a szememben. Aztán később vettünk közöset.


Én inkább sajnálom azokat a pasikat, akik sírnak, hogy én mindent megadtam neki, mindent fizettem, aztán mégis itthagyott egy jobb pasiért.

2018. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
26%
23. Értem, szóval a pultos meg a körmös nem rendes munka. Na most vágtad el magad, lehet, hogy tanultabb vagy, de ostoba, mint a tök, és süt rólad a beképzeltség meg a felsőbbrendűség. Inkább egy normális pultos lány, mint egy ilyen lotyó, mint te! :DD
2018. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

22-es nekem meg az tűnt fel, hogy itt hirtelen mindenki magára veszi a kérdést, és személyes sérelemként éli meg, holott semmi sértő nincs benne.

Feltettem egy egyszerű kérdést, de eddig alig érkezett értékelhető válasz. Ellenben sértegető és személyeskedő annál több.

Sajnálom hogy egyes emberek ennyire frusztráltak, és a saját sikertelenségüket rajtam akarják levezetni.


Vagy ha ilyen nyálas mézes mázas verzióban írom ki a kérdést: Ti mennyit költötök a szerelmetekre egy hónapban?"

Az mindjárt változtat a tényen, és tök másról lesz szó? :D

Ahh de minek is töröm magam, mindenhol ilyen felszínes emberek vannak, névtelenül könnyű szapulni egy ismeretlent.

2018. szept. 17. 18:30
 26/61 anonim ***** válasza:
9%

A külsődtől függ. Ha nagyon jól nézel ki, akkor semennyi, de ez kb. a férfiak 1%-ára igaz, vagy még kevesebbre. Átlagos külsővel úgy egy százas havonta. Ha ronda és alacsony vagy, akkor pedig milliós nagyságrendről beszélünk.

Ha hetente egyszer elmész prostihoz, olcsóbban megúszod, és további előnyei is vannak a barátnőtartással szemben.

2018. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
73%

Jaj baba, te most hatalmasra kerekedett szemekkel nem érted, hogy miért támadnak? Ez volt a célod vele. Mindenki azt hiszi, akkora nagy fifikás kérdés feltevő, de sajna nem.


1,5 éve fizetted a ribijeidet, számold hozzá az inflációt vagy kérdezd meg a haverjaidat, az ő lotyóik mennyit fogyasztanak.

2018. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
49%
Igénytől függően heti 10 óra egymásra fordított idő, ebből 3 óra nyilvánosan, heti 2-3 orgazmus, napi 1 masszázs, reggeli készítés legalább heti 2 alkalommal. Ez a minimum, ez alatt nagyon nagy az állagromlás.
2018. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
0%
De ha ősszeg szerint vagy kíváncsi, az órabérem 4000 ft, tehát ez heti szinten olyan 60-70 ezer forint.
2018. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
3%
A kilences hozzászólót kiállítanám a sarokra pénzt keresni. Édesanyádnak a kis p1csája anyukám; ott ragyogtatnálak a sarkon, hogy tanuld meg: Azért, mert lyuk van a lábaid között, nem jár alanyi jogon SEMMI. Szánalom, komolyan. A hányinger elkap az ilyen nőktől.
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!