Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2018-ban átlag mennyi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018-ban átlag mennyi egy barátnő rezsije?

Figyelt kérdés

Nyilván van egy alap összeg/kiadás amit egy barátnő havi szinten elvisz. Mert ugye szingli élet mellett nem költünk (páros) wellness hétvégékre, koncertekre, utazásokra, strandra, nyaralásra ésatöbbi.

Egy ideje szingli vagyok, 1,5 éve kb, szóval azóta nem tudom mennyivel növekedtek az "árak" legutóbb havi 60-ból kijöttem.

Akik azt mondják, hogy náluk minden felesbe van fizetve stb, azok inkább ne is válaszoljanak, az nem érdekel engem és a kérdés sem erről szól. Tehát akik kapcsolatban vannak, azok mennyit költenek egy hónapban a barátnői kiadásokra?


2018. szept. 17. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Jajj bocs, most látom, hogy férfi írta.. Akkor csak simán palimadár vagyok barátom:)
2018. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%
Havi szinten minimum 40-50 kilót kihajítasz az ablakon, ha nőd van. És ez a legolcsóbb, legigénytelenebb kategória. Határ a csillagos ég. Igények, követelések, elvárások halmazát zúdítják a nyakadba. Ja és mit kapsz cserébe? Egy nyavalyás puncit, semmi mást. Érthető, sokan miért járnak inkább havonta egyszer-kétszer hivatásoshoz.
2018. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
92%

Én havi szinten vezetem a rezsimet, úgyhogy segítek, 2018ban átlagosan 34 ezer forint volt, de ebben benne van az internet is, és a korlátlan víz használat. A szórás nagyobb, téli időszakban a fűtés miatt lehet 40-50 is.


Remélem segítettem.


Egy barátnő.

2018. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
96%

Túlértékeled magadat és hogy milyen szerepet töltesz be egy nő életében. Kicsit gyúrj a személyiségedre is, fejleszd magadat, rugaszkodj el attól, hogy te vagy A Férfi és inkább keress a fejedben saját gondolatokat, alkoss saját képet magadról. Közben próbálj nem gondolni rá, hogy milyen nemi szerved van.


Hogy a kérdésre válaszoljak: évszakfüggő és attól, hogy mennyit kell villanyt használnom.


21L

2018. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos barátnő téren nem volt rizsacsökkentés, pedig nem ártana...

Ha együtt laktok, akkor a lakás rezsijét oszd el kettővel.

Ha étterembe mentek, számolj alkalmanként 5 ezerrel (leves, főétel, desszert, esetleg ital a desszert helyett)

Ha közös kasszán vagytok, számold ide a manikűröst/fodrászt, fitnessz-termet.

Ha az autótok is közös, akkor annak a fenntartását szintén oszd el kettővel.

Hm...havi szinten 50 ezer, nagy jóindulattal. Persze ha külön kasszán vagytok, akkor olcsóbb.


Hogy egy prosti jobban megéri-e, az attól függ, mekkora a libidód. Ha havonta csak egyszer mész örömlányhoz, akkor sokkal jobban megéri.

2018. szept. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
10%
Én havi 500-600 körülbe fájok a pasimnak. plusz a nyaralások.
2018. szept. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
20%

31-es kapsz egy kekszet.

Majd ha lesz egyszer az èletben valamire való nőd akit szeretsz akkor majd örömet akarsz neki okozni.

De gondolom neked a kezed meg a sör van,ha èn palimadàr vagyok te meg bèna a nőkhöz,nem baj te menj prostizni ennyi jutott neked ;)

2018. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
56%
#36-os: És Neked mennyibe fáj a pasid éves szinten? Mert ezzel a kijelentéseddel egyből krv@vá avanzsálódtál; és még büszke is vagy rá:) Szánalmas.
2018. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Egy régebbi kérdésemben szedtem össze, nálunk így néz ki:


"Helyből szót ejtenék a lakhatásról: ketten együtt lakni sokkal olcsóbb fejenként, mint egyedül. Akár egy ingatlan megvásárlásáról, akár a bérléséről van szó, nyilvánvalóan olcsóbb a fele, mint a teljes összeg. Rezsi is eloszlik.


Főzni minél több emberre kell, annál olcsóbb egy adagra számolva. Ha meg valaki rendel, vagy munkahelyen eszik, akkor legalábbis nem lesz drágább az étele attól, hogy van valakije.


Kozmetikumokból, ilyesmikből is olcsóbb a nagyobb kiszerelés.


A fix költségeken elég jól lehet spórolni, ha az ember együtt él a párjával.



A szórakozást tekintve meg... én a saját példámat tudom felhozni, mi a párommal erre a célra összedobunk egy havi fix összeget felesben, ebből megy a mozijegy, belépő ha megyünk valami kiállításra vagy programra, ha mindkettőnknek megtetszik például egy könyv, akkor ebből vesszük meg. Jó bőven számoltunk, mikor ezt az összeget meghatároztuk, így minden hónapban marad - ebből szoktunk utazgatni, igaz, nem a Burj Khalifába, hanem főleg a környező országokba túrázós kirándulásokra, de néha ráakadunk 1-1 nagyon jó repülős ajánlatra (folyton nézegetjük az utazómajmot és a hasonló oldalakat, kapcsolatban vagyunk utazgató ismerősökkel, cserélünk tippeket), esetleg ha nem elég rá a pénzünk, akkor pluszban rádobjuk a hiányzó összeget, ismét felesben.


Ez kicsit konkrétabban azt jelenti, hogy évente egyszer utazunk külföldre, évi 3-4-szer megyünk belföldi "ottalvós" utazásra (kalandvágyók vagyunk, ez legtöbbször többnapos túrával egybekötött istenhátamögötti sátorozást jelent), évi egyszer kempingezünk a barátainkkal egy közöset, évi 3-4 programra megyünk (általában ebből 2 autós találkozó, 1 színház, 1 valami kiállítás, sétarepülés, akármi), a maradék szabadidőben olvasunk, főzünk, kertészkedünk, és persze rengeteget kirándulunk, ezek nem olyan hű de hűdedrága programok.


Közös megegyezés alapján a benzint ő állja, ha valahova megyünk, cserébe a fogamzásgátlómat én fizetem magamnak.


Mi úgy érezzük, elég aktív életet élünk, és mindenünk megvan, amire vágyunk, tudunk elegendőt szórakozni.


Ez az összes mindenség 40.000 forintjába kerül a páromnak havonta (nekem is, de ő a férfi, most főleg róla van szó a kérdés miatt)."


Szóval nálunk így megy, szerintem 40-nél többet spórol azzal, hogy együtt élünk, eloszlanak a költségek.


Mondjuk mi szingliként is mentünk koncertekre, utazásokra, ide-oda akár egyedül is, vagy barátokkal, családdal. :)

2018. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

(39-es vagyok)

Mondjuk való igaz, Kérdező, hogy a stílusodon kicsit finomíthatnál. Ez a megfogalmazás nem épp szerencsés.

2018. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!