Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2018-ban átlag mennyi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2018-ban átlag mennyi egy barátnő rezsije?

Figyelt kérdés

Nyilván van egy alap összeg/kiadás amit egy barátnő havi szinten elvisz. Mert ugye szingli élet mellett nem költünk (páros) wellness hétvégékre, koncertekre, utazásokra, strandra, nyaralásra ésatöbbi.

Egy ideje szingli vagyok, 1,5 éve kb, szóval azóta nem tudom mennyivel növekedtek az "árak" legutóbb havi 60-ból kijöttem.

Akik azt mondják, hogy náluk minden felesbe van fizetve stb, azok inkább ne is válaszoljanak, az nem érdekel engem és a kérdés sem erről szól. Tehát akik kapcsolatban vannak, azok mennyit költenek egy hónapban a barátnői kiadásokra?


2018. szept. 17. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:

Provokálok...jól van ügyes vagy jár a keksz. Tudtam hogy majd jönnek a frusztrált fotelharcos troll-ok offolni (oltani eddig senki nem oltott, nekem legalábbis nem tűnt fel)

Az viszont gáz, hogy sokan úgy "osztják" itt az észt hogy még soha nem volt kapcsolatuk.

Várom a normális válaszokat.

2018. szept. 17. 17:08
 12/61 anonim ***** válasza:
92%
Elég szar életed lehet,ha csak akkor csinálsz programokat,ha épp van nöd. Párom nálam lakik,így spórol az albérleten,a hétközbeni bevásárlásokat és a háztartási dolgokat én veszem,programokra,utazásokra amúgy is járna,mert van élete,mondjuk néha vesz nekem drágább dolgokat,szóval így mondjuk kb fèl millióval tudott többet spórolni az elmúlt két évben,mintha nem lennék neki. Gondolom kitaláltad,hogy én vagyok a nö...
2018. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
4%

Erről is meg van amúgy a véleményem,hogy a férfi költözik a nő lakásába.

Akkor miért is férfi a férfi?

Mert farka van és kijön az ondó?

Ilyen férfi ki van herélve szépen,soha nem költöznék a barátnőmhöz pofám leszakadna.

De ez az én véleményem,én nem tudnék tükörbe nézni,ha ez a helyzet lenne.

2018. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
12-es szövegértelmezésből elégtelen. Másold ki hol írtam olyat, hogy én csak kapcsolatban megyek szórakozni? :)
2018. szept. 17. 17:16
 15/61 anonim ***** válasza:
91%
Nos,mifelénk az egyenlöséget preferáljuk. Férfi meg nem attól lesz valaki,hogy egoból 10 évvel tovább rohad egy albérletben,hogy tudjon venni egy saját lakást,ami most pesten 25-30 millió között mozog alaphangon. Ettöl nem férfi lesz valaki,csak szimplán nagyon hülye.
2018. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
92%
14# szingliként is jár az ember szórakozni,nyaralni,strandra,koncertre...csak annyi a különbség,hogy a párod helyett barátokkal,családdal. Akkor párral menni miért lenne más? Te fizeted a részed,meg ö is a sajátját. Persze meghívják egymást az emberek idönként ide-oda,de az hosszú távon kiegyenlítödik. Nem vagyunk eltartói egymásnak,így nem értem miért lenne ez plusz költség.
2018. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
93%
13-as, miért, attól férfi a férfi, hogy fizet? Az inkább egy komplexusos kis görcs, akinek muszáj valamiféle kontrollt gyakorolnia a nő felett. Na, az ilyen nem férfi, csak aranyérig erőlködve az akar lenni.
2018. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
5%

Semmilyen kontrolt nem gyakorlok baràtnőm felett csak nàlunk az a szokàs,hogy a fèrfi fizet mindig,ez a normàlis.

Ez a feleabe fizetünk meg szànalmas iszonyat szànalmas,èn a tradícionális fèrfi èrtèkekben hiszek az az igazsàg.

2018. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
87%
Verejték a faszotokat a pénzetekbe...
2018. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
90%

Koncert/mozijegy ( havi 2-3 alkalom) 7000 Ft(egyikünk a jegyet, másikunk a kaját fizeti)

Étterem: Attól függően, ki hányszor hívja meg a másikat: 5-15.000

Virág/csoki: 2000

Egyéb belépők:5000

Kirándulni, csavarogni benzinpénz: 10-20.000 Ft

A benzint és a virágot szokta egyedül csak a pasim fizetni,( sütit, csokit én is veszek neki kb 2 hetente és hoppá, pl ruhát én is szoktam neki venni, nőként.. húha, nem férek bele nagyon az idióta sztereotipiádba, mi? ) a többinél változó, az adott hónapban melyikünk fizeti a többet. Az szokott fizetni, aki meghívja a másikat.


A stílusod pedig parádés....

2018. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!