Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmodozom valakiről akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodozom valakiről akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Álmodozom egy srácról,akit csak látásból ismerek.Elhesegettem a gondolatot,mivel van párkapcsolatom.Semmi esetre sem szeretnék félrelépni,de mardos a bűntudat már csak azért mert megfordult a fejemben.Más hogyan kezeli ezt az érzést?

2018. szept. 19. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Már gondolati síkon blokkold a folyamatot..már az első gondolatnál, pár hét és tisztán ki tudsz a nyomás alól jönni. Ez kísértés..a lényegi lépések ilyen helyzetben: 1./gondolat, ha hagyod, akkor eljut a szívedig, ha már gondolatnál blokkolod, akkor simán kitudsz jönni alóla.


Péld 4,23

Minden féltett dolognál jobban őrizd meg szívedet, mert abból indul ki minden élet.


Ha eljut a szívedig a dolog, akkor onnan elég nehéz visszajönni, mert előbb utóbb vagy cselekvés lesz, vagy kaparod a falat, és több hónap ha erős vagy mire ki tudsz jönni belőle... Addig tudsz könnyebben lépni míg csak gondolati síkon jelenik meg, ezért kell azonnal zárnod a soraidat.

2018. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak testi vágyról van szó? Én úgy kezelem, hogy akkor, egy-két percig átérzem és átélem, aztán elengedem és elfelejtem. Miért lenne bűntudatom? Azért, mert megkívántam valaki mást? Ez nem hűtlenség. Megkívántam valaki mást, de tudatosan, felelősen úgy döntöttem, hogy ennek ellenére cselekszem: ez pontosan a hűség. Úgyhogy ne legyen bűntudatod, de ne is engedd magadnak, hogy folyamatosan a srácon gondolkodsz. Erősítsd meg magadban, hogy nem lépsz félre, zárd le és felejtsd el.
2018. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!