Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok e az igazinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok e az igazinak, hogy korábban fűvel-fával lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Hát őszinte vagyok, igen kiéltem magamat korábban, egyetemen, munkahelyen, jobb pozícióért, volt minden, drogok, piálások, bulizások, még pénzért is mert kellett a tanuláshoz külföldön, de mostanra megnyugodtam (32), és azt hiszem megtaláltam a "NAGY ŐT", szóval az igazit, és szeretnék elmondani neki mindent magamról, "mindent odaadni", mert most jó, mellette biztonságban érzem magam, az oldalán Nő vagyok, de ő egy igen tiszta gondolkozású, becsületes, jó modorú, az az igazi jó ember, és félek, nem állom meg elmondani az életemet neki, talán ott hagy...
2018. szept. 6. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

Ez oroszrulett, tegyél fel mindent egy lapra.Aztán vagy mindent nyersz, vagy mindent vesztesz, és az eredénynek megfelelően éled tovább az életed.


A bátorság, egyenesség, őszinteség az mindig erőssé teszi az embert, még akkor is ha veszít.

2018. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Ellentmondás: megtaláltad a nagy őt, de otthagyhat ha őszintén elmondod a múltad.

Akkor te 1000% hogy nem a nagy őt találtad meg.


És én ezen okból biztos nem titkolnám, takargatnám a múltam, mert ha ezzel együtt nem tud elfogadni akkor ha kiderül valamikor akkor sem tud elfogadni és elhagy.

2018. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha valakivel nem tudsz 100% őszinte és önmagad lenni, akkor nem a nagy Ő a számodra.
2018. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Inkább legyél őszinte, és indulj tiszta lappal egy kapcsolatba, minthogy azért menjen tönkre, mert szorong, félsz, gátlásos vagy, azon aggódsz, mikor derül ki minden.

Hidd el, mindíg lesz egy "jóakaratú" ember, aki kitálal.

2018. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Még is minek? Azért hogy lelépjen?
2018. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%

nálam ha ilyen "vallomással" előállna a barátnőm, sztm még aznap megoldanám, hogy többet ne kelljen együtt lennünk.

a legendákkal ellentétben, aki korábban ilyen kicsapongó életet élt, az később se fog megváltozni, csak szunnyad.

igen, sokan szeretik beállítani hogy ha egy személy kiélte magát akkor megnyugszik és kezes kisbárány válik belőle.

aha ja, egy nagy fenéket, a vér nem válik vízzé.

te se magyarázd be magadnak kérdező, hogy adott helyzetben nem tennél...szóval érted.

ez nem arról szól, hogy megbízol benne és ezért megosztod a múltad, simán csak gyónni akarsz és ezzel némi önigazolást nyerni, hogy mégse vagy olyan alja ember mint aminek 32 évesen gondolod magad.

2018. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
#6 Egy veled azonos felfogású ember jobb is, ha nem kerül össze senkivel :D
2018. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Népszerűtlen komment: ha kamatyolni volt erőd, akkor legyen erőd felvállalni is.
2018. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

#7 elég sokat látott tapasztalt ember vagyok, annyi idős mint a kérdező.

nem egy egész nap a bohócot húzogató tini akinek mindegy csak luk legyen.

farzsebből nulla párkapcsolati háttérrel én is simán beböfögnék olyan kommentet mint a tiéd.

pont ezért nem is tudlak komolyan venni.

2018. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mindent vállalok, amit valaha tettem. Ha valamiről úgy gondoltam, önmagam előtt vállalhatatlan, abba nem mentem bele.
2018. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!